Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Nőt nem ütünk,...

Ez hogy van? Nőt nem ütünk, gyengébbet nem ütünk, kisebbet nem ütünk, de ha ők ütnek előbb? Akkor mi van? Akkor hagyni kell magunkat?

Figyelt kérdés

Nők vagyok, és ezt a kérdést nem provokatívnak szánom!


Érdekel, mi van akkor, hogy ha ők ütnek először. Természetesen elítélem az emberek (direkt nem írtam nőket és kisebbeket) és az állatok elleni erőszakot.


És miért van, hogy olyankor is őket védik, amikor ők kezdik először?



2020. jún. 27. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Senkit nem ütünk, csak akkor és annyit, amennyit az önvédelem feltétlenül megkövetel
2020. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A tudatos provokáció nálad minek számít? Az oknak vagy az okozatnak?:D
2020. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Akkor se utjuk meg, ha o ut elobb. Ott kell hagyni a francba.
2020. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

#3:

És ha tovább üt, akkor hagyod magad szarráverni? 😏

2020. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Igazából... én megütnék egy nőt ha jogtalanul nekem esne. Sosem tettem ilyet, és csak végszükségben tenném ha felszólításra sem akar eltűnni a közelemből. Szarul is érezném magam, de ne hagyjam már azért "széttépetni" magam.
2020. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan ütne és felszólításra se áll le, egy pofont lehet megreptetnék.
2020. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Ranschburg Jenő pszichológus beszélt arról a társadalmi jelenségről,hogy "a férfi üthető" Kísérletet is végeztek ezzel kapcsolatban,ahol főként nők bántották a férfiakat,enyhe áramütést adtak nekik,holott nem lett volna muszáj,de lazán lenyomták a gombot csak azért is.

Engem már ütött meg több különböző nő ok nélkül,ha ezt elmondom valakinek általában az a reakció,hogy "biztos csináltál valami olyat" mert hát nem hiszik el,hogy a nőkben is lehetnek ilyen agresszív indulatok,amiket férfiakon élnek ki néhányan,tudván azt,hogy nekik ebből nem lesz negatív következmény.Én alapvetően egy jámbor,békés férfi vagyok,és igyekszem tisztelni a nőket.De az ilyen barmoknak köszönhetően már egyre kevesebb bizalmam van feléjük,és már ott tartok,bánom,hogy nem ütöttem vissza.Azt kívánom nekik,fetrengjenek a saját mocskukban.

2020. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy nőt/gyengébbet/kisebbet elvileg simán le tudok fogni a fizikai erőfölényem miatt.
2020. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha nő megut egy férfit, az kb olyan, mintha egy 10 éves ütne meg egy felnőtt nőt.

Jobb esetben az erősebb meg tudja oldani anélkül hogy a fizikai fölénye segítségével olyat ne adjon a gyengébbnek, hogy az aszfalt adja a másikat.

Ha meg tényleges veszélyt jelent a nő a férfira nézve, akkor természetesen vedekezhet a férfi. Nem hiszem hogy lenne olyan élőlény a földön aki ezzel nem ért egyet, szóval nem értem a méltatlankodást.

A "férfi nem üt nőt" mondást NEM erre találták ki. Baromi fárasztó kezd lenni, hogy ezt nem érti meg az emberek többsége.


A kisebbséget nem ütünk dolgot meg soha életemben nem hallottam még, de ja, nyilván meg lehet védeni magad velük szemben is.

2020. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Engem egy hisztérika meg akart ütni, mert nem engedtem a sorban magam elé, pedig semmi indoka nem volt csak "nő"...úgy gondolta, neki jár:D

Udvarias szóbeli helyreigazítás után a következőre jutott:

Szóval, kijelentette a tettlegesség elkövetési módját, mint pofozkodni fog, idejét tanuk előtt s közöltem ezt s , hogy önvédelmet foganatosítok ezen esetben, ami nem lesz kellemes számára-megalázó is talán, majd hatósági eljárás alá lesz vonva mindenképpen, megyünk az őrszobára, továbbá a sértegetésekért becsületsértési peres eljárás lesz indítva, így tamponra sem fog maradni, illetve vagy 1 évig járhatunk bíróságra minimum, amelyen ha nem jelenik meg, további következményei lesznek, mint pénzbüntetés s a hatóság fogja behozni a tárgyalásra erővel, végül pedig fizet egy szép kártérítést nekem;)

Csendben lett, de bocsánatot nem kért...pfff:DDDD

S ezt meg lehet tenni, ha van ideje az embernek...így kötekedjetek jányok, gyengébbek,kisebbek;)

2020. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!