Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éreznek késztetést az...

Miért éreznek késztetést az átlag emberek arra, hogy tönkretegyék mindazt ami a gazdagoknak van?

Figyelt kérdés

Leparkol a sütétlila-univerzumos csillámos festéssel ellátott ferrarijával a 40-es férfi, erre 4-en azt játszák h,ogy gördeszkával végigszánkáznak az elején.

Miért jó ez?

Bármi ami drága, azt vagy megrongálják vagy összefestik, vagy felmásznak rá stb.


Mire jó ez? Ennyire gyerekesen kell viselkedni? Neki van, nekem meg "nincs", ezért tönkreteszem? Óvoda komolyan.

Közben meg bűncselegkény is :(

Lehet akármilyen tapló paraszt tizenéves kölyök és már 40 ferrarija van és 3 luyus yacht-ja, de akkro sem állok neki összegraffitizni csak azért, mert nekem nem telik rá..


2020. júl. 26. 17:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Pozsonyi út, dunapark kávéház. megáll a 60 milliós mercijével egy pasas és a felesége, mögöttük egy bentley. Én a fiammal fagyizgatok ott a fagyizó részénél és látom, hogy gördeszkás srácok felugratnak a bentley-re. Szarráment a fényezés és behorpadt a motorháztető.

És mindenhol ez megy, nem csak itthon.

2020. júl. 26. 17:26
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy néhány primitív bunkó ezt csinálja, mert ettől jobban érzik magukat, az nem jelenti azt, hogy ők az "átlag emberek".
2020. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
58%
Mert irigyek. Nálunk az iskolában ha valakinek volt valami jobb cucca, a többi elvette és tönkretette. Ha nekem nincs, neked se legyen mentalitás.
2020. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Irigyseg. Viszont ez az irigyseg az esetek tobbsegeben nem szokott tettlegessegig fajulni.


Ettol fuggetlenul en nem mernek egy 60 millios autoval az utcan parkolni Magyarorszagon.

2020. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

Aki proli ahhoz, hogy parkolót fizessen, de kell neki egy olyan kocsi, aminek a külseje üvölt azért, hogy gazdag vagyok, az meg is érdemli. És nem értem, minek sír a szája egy gazdagnak, ha javíttatni kell az autót. Ha fel tudja érni, akkor fizesse csak ki, olcsóbb autókat is húznak meg.


Ismerősömnek van egy Teslája. Soha nem esett semmi baja, körültekintően parkol, bérelt garázsa van. És ha bárki kárt is tenne a kocsi fényezésében, gyakorlatilag a beszerelt kamerarendszer mindent rögzít. Mrg amúgy is zsebből kirázná. De nincs rá szükség, mert nem az autó külsejével kivagyiskodik.

2020. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Fizessen parkolasert orzott garazsban a ferraris sz.rrago.


Ha meg illogasnak szanta a kocsit,akkor javittassa.

2020. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Miért lenne szarrágó? Ja mert ferrarija van. 5-6 Ti sem vagytok különbek :(

Bezzeg ha ugyanaz az ember suzukival jön, akkor máris mennyivel jobb ember.

2020. júl. 26. 19:31
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

#5-ös, ilyen alapon, ha te egy lepukkadt 20 éves suzukival mászkálsz, akkor te is megérdemelnéd, hogy minden parkolás után tönkretegyék, mivel megengedheted magadnak az autódat, ezért dalolva fizetnéd ki a javítását is minden alkalommal, igaz?


Itt a te megnyilvánulásod volt a proli. Néha azért tükörbe nézhetnél, mielőtt számodra idegen szavakkal dobálóznál.

2020. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezért szoktam azt mondani, hogy nem létezik tisztes szegénység. Én kevésbé bízom a szegény emberben, mint a gazdagban, mert tudom, hogy a szegény aprópénzért is átbäsz. A gazdagnak legalább egy bizonyos szint alatt nem éri meg eljátszani a tisztességét.
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Panelházak tövébe rongyot több millás kocsikkal parkolni rongyrázás. A deszkás suhancok valószînűleg nem a rossz anyagi helyzet miatt tették, amit tettek, hanem mert gyökerek. te minek okolod a szegénységet?
2020. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!