Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éreznek késztetést az...

Miért éreznek késztetést az átlag emberek arra, hogy tönkretegyék mindazt ami a gazdagoknak van?

Figyelt kérdés

Leparkol a sütétlila-univerzumos csillámos festéssel ellátott ferrarijával a 40-es férfi, erre 4-en azt játszák h,ogy gördeszkával végigszánkáznak az elején.

Miért jó ez?

Bármi ami drága, azt vagy megrongálják vagy összefestik, vagy felmásznak rá stb.


Mire jó ez? Ennyire gyerekesen kell viselkedni? Neki van, nekem meg "nincs", ezért tönkreteszem? Óvoda komolyan.

Közben meg bűncselegkény is :(

Lehet akármilyen tapló paraszt tizenéves kölyök és már 40 ferrarija van és 3 luyus yacht-ja, de akkro sem állok neki összegraffitizni csak azért, mert nekem nem telik rá..


2020. júl. 26. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

#10

Pontosan annyira nem tudod, miért parkolt a "panelházak tövébe", mint amennyire én. Lehet, hogy a környéken volt dolga és nem volt a közelben zárt parkoló. A deszkás suhancok pedig valószínűleg nem rongáltak volna meg egy 10 éves Swiftet vagy Fiestát, mert annál nem lehet felvágni, hogy kicsesztek a burzsuly g€civel.


Nekem sem állnak százmilliók a bankszámlámon, 5-kor kelek, tömegközlekedéssel járok melóba, nem egyszer hallottam már közelről az "átlag szegény" irigy megnyilvánulásait a felvágós szemét gazdagokról. Ahogy azt is láttam tapasztaltam, mennyire tudnak becsületesek maradni, ha a lehetőség úgy adódik.

2020. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Nah és te tizenegyeske honnan tudod hogy a deszkás suhancok nem rongálták volna meg a swiftet, mi? Csak èn nem tudhatom, h mér álla burzsuj a panelproli melós orra alá a bömbivel, de te tudod h a taknyosorru ugyan SOHA de soha ne tenné tőnkre a swiftet?!


szállj ki a seggedből és növessz magadnak gerincet. A gazdagok szemében te a tökéletes "hasznos idióta" vagy, akit napszámban tarthatnak a gazdagok, még hajbókolsz is nekik, hiogy 'Igen uraság, alásszolgája drága jómódú jóember'!

Vedd észre, hogy gazdagnak csak a másik kizsákmányolásával lehet lenni.

2020. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Valami gördeszkapálya közepén parkolnak vagy mi, itt még gördeszkást se látni, nemhogy autókon ugrálókat.
2020. júl. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

"Vedd észre, hogy gazdagnak csak a másik kizsákmányolásával lehet lenni."


Semmit sem tudsz a gazdagsagrol. A gazdagsag penzugyi intelligencia kerdese, az atlag ember pedig semmit sem akar tanulni a penzrol, inkabb a fejuket a seggukbe dugjak ha penzrol van szo. Azert vagy szegeny, mert neked kenyelmes az, hogy mastol kapod a fizetesed es nem akarsz/akartal tanulni.

2020. júl. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

#12

Pontosan emiatt a hozzáállás miatt maradsz te egész életedben csóró. Irogy proli vagy, aki szemtől szemben teszi a szépet, a hátuk mögött meg lehordja, aki többre vitte, de maga nem tesz semmit a saját boldogulásáért. "Adjanak" neki egy állást meg fizetést azt kész. "Adják" neked a pézt, ne pedig megcsináld magadnak. Aztán te papolsz gerincességről, meg hasznos idiotizmusról, mikor annyi a nagy ellenállásod, hogy a panel kulcsával meghúzod a bömbi oldalát. Még az se, mert nincs tököd hozzá, csak mentegeted, azt, aki legalább ennyit megtesz.

2020. júl. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%

#15

Nem mentegetem a mások tulajdonát megrongáló suhancokat, csak felhívtam a figyelmet arra, hogy a cselekedetük motivációja nem feltétlenül a társadalmi státuszukból (szegénység) fakad, ezért nem érdemes azt a narratívát megerősíteni, hogy "irigységből" rongáltak meg drága autókat. Vagy itt tényleg mindenki úgy gondolja, hogy károkozást elkövetni csak szegény tud, gazdag ember nem?

2020. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Azert mert a gazdagok a szegenyek kárára azok
2020. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!