Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő legyen szőrtelen?

Egy nő legyen szőrtelen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, legyen szőrtelen.
Nem.
69 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy neki kényelmes.
2020. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
ja, ahogy neki kényelmes, csak ne lepődjön meg, ha esetleg összejön vele egy pali, és lehányja.
2020. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

#2

Miért jönne össze valaki olyannal, akitől elfogja a hányinger? Az ilyen mentalitás egyébként is a férfi ostobaságának a fokmérője.

2020. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Hát attól függ, hogy hol, mert például a megfestett szemöldök rém ocsmány, ott azért legyen szőrös például.


De a lábát, karját, nuniját, hónalját sem árt, ha borotválja, mert sokkal higiénikusabb ha ott szőrtelen.

2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

#5

Én személy szerint mindenhol szőrtelenítek, mert sokkal kényelmesebb, de ennek ellenére nem zavar, ha más nem így tesz, hanem ami neki jó. Ettől még messze van a hányingerkeltés fokozata.

Nem szeretek mártírkodni, de nyugodtan menj végig a lábadon és karodon epilátorral, majd látod, egyesek miért vonakodnak tőle. Vagy fizesd a párod szőrtelenítő krémjét vagy viaszát, vagy amit használ.

Legfeljebb nem jössz össze ilyen nővel, ennyi. Ő meg olyannal, akinek ennyire minimális a mások iránti elfogadása. (Nem kell vonzódni valakihez ahhoz, hogy ne "hányj" tőlük.)

2020. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Mostanában az a trend. Szerintem inkább csak azért, mert azzal egy csomó terméket el lehet adni.
2020. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Snapette ***** válasza:
89%

Mindazoknak, akik azt hiszik, vagy állítják, hogy 'higiénikus' leborotválni a fanszőrzetet vagy hónaljszőrzetet: nem az. A higiénikus azt jelenti, hogy egészségügyi normáknak megfelelő. Ez nem az. Az a szőrzet nem hiába van ott, annak specifikus szerepe van, véd a kórokozók ellen és párologtat.

Azt lehet vitatni, hogy esetleg 'szép' vagy 'esztétikus' de azt nem igazán, hogy 'higiénikus' lenne. Az baromság.

Ugyanakkor pedig azt csak a csitrik gondolják úgy, hogy ők majd mindig tökéletesen sminkelve és szőrtelenítve fogják magukat megmutatni a pasijuknak. Egy valódi kapcsolat azért több ennél, és ez csak egy felületes kis részecskéje, ami lehet, hogy fontos, ha strandra mentek éppen, de 'in the grand scheme of things' elenyésző.

2020. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Sztem ezt mindenki döntse el saját maga, hogy neki mi a jó. Amíg vki igényes és tiszta, felőlem a háta is szőrős lehet, engem önmagában a szőr nem taszít.
2020. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Fanszőrzettel, hónaljszőrzettel nincs bajom, de amikor olyan lába van egy lánynak, mint nekem, az kicsit elgondolkodtat.

Szerencsére már áll a tudomány azon a fokon, hogy lehet tenni ez ellen(szőrzet).

Bár évek kérdése, és meg lesz erőszakolva a férfiak ízlésvilága, hogy nekik mi tetsszen.

2020. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenki döntse el, hogy érzi jól magát. Én pl nem viselek el magamon pár miliméternél hosszabb látható szőrt a hajamon és a szemöldököm ön kívül sehol. Ettől érzem magam jól, talán tisztábbnak is, mint szőrösen.

De semmi bajom azzal, ha más nők nem így állnak hozzá. Szerintem lehet egy nő nem csupaszon is nőies. Én viszont nem érzem magam jól a bőrömben úgy. Ugyanolyan érzés, mint a rövid frizura. Nekem az is kényelmetlen lenne, pedig sokak tudják hordani és tök csinosak bele.

2020. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!