Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő legyen szőrtelen?

Egy nő legyen szőrtelen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vele*
2020. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Döntse el mindenki magam, hogy hogy jó neki. Aztán mi magunk is eldöntjük, hogy kivel állunk szóba és kivel nem.
2020. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Akkor lett "megerőszakolva" a férfiak ízlésvilága, amikor divatba jött a szőrtelenítés. Régebbi filmet megnézel, láthatod, hogy a nők még "hónaljkutyával" szerepelnek benne, akkor teljesen elfogadott dolog volt. Én amúgy borotválom magam nyaktól lefelé mindenhol, de tudom, hogy ezzel kapcsolatban nincs belénk kódolva biológiailag semmi, hiába állítják be egyesek így, szimplán csak szociális norma lett.

2020. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom ki hogy van vele, de szedetem a szemöldökömet(nem tetovált, csak formára szedetem), szedetem a "bajszomat", borotválom a lábaimat, intim részeimet, és a hónaljamat. Ha a combomon, vagy egyéb helyeken vannak nagyobb szálak, azokat kicsepkedem, és ennyi. Nem fogom borotvàlni sem a hátamat, sem a hasamat, sem a karomat. Ezek persze ilyen "pihék", nem látszódnak, nem is nagyon értékelhető, ha simogatjàk sem, és eddig egy pasim sem mondta, hogy borotvàljam le mondjuk a karomat, mert hányingere van. Azért nem kell 100%-osan szőrtelennek lennie egy nőnek.
2020. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


Itt vannak érdekes hozzászólások a témával kapcsolatban.

2020. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Persze....

Ez nem kérdés.

Bocsi.

2020. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Értem én mindezt,csak ha mondjuk feltennénk egy olyan kérdést, hogy "ugye egy férfi ne legyen pocakos"? Akkor nagy lenne a sértődés...Pedig ennek alapján a pasik fele elbukna,előbb vagy utóbb. Valóban ne legyen egy nő szőrös, de a férfiaknak is bele kéne nézni a tükörbe mielőtt bárkit kritizálnak. L.
2020. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!