Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le a...

Csillogóseggüteve kérdése:

Hogyan borotváljam le a puncim, úgy hogy tükörsima legyen vérzés és irritácíó nélkül?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején járok ennek az intim szőrtelenítés témának . Igazából kb egy hete kezdtem el. Még videót is néztem róla , amiben tényleg nagyon jónak igérkező tippeket adott a csaj. Mindent úgy csináltam ,ahogy mondott csak hogy amikor fel felé borotváltam elkezdtem vérezni és nem is tudtam teljesen simára le borotválni. (Pedig óvatosan és lassan csináltam) szerintetek csak azért történik mind ez , mert még tapasztalatlan vagyok vagy csak egyszerűen nem birom a borotvát és más módszert kéne alkalmaznom? Nektek volt ilyen próblémátok ?

#intim szőrtelenítés #irritáció #tükörsima punci #borotválkozási tanácsok #szörtelenítési tanácsok
2020. jan. 12. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzékeny a bőröd nagyon akkor bármit csinálsz, irritálni fogja. De leírom a tippjeimet!

-Vegyél egy férfi borotvát, ne egyszer használatosat használj!

-Mindig fertőtlenítsd le használat előtt és után, gyakran cseréld a pengét!

-borotválkozás előtt áztasd ki a bőröd meleg vízzel, emiatt felpuhul a szőr és könnyebb lesz borotválni.

-radirozd le bőrradírral ahol borotválni szeretnéd!

-Óvatosan lassan kezd el borotválni.

-Mikor végeztél kend be borotválkozás utáni nyugtató krémmel.

2020. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is tanácsolom, hogy feszítsd ki a bőröd, én mindig feszítem az egyik kezemmel.
2020. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdés közben szoktam egy kicsit áztatni, aztán teszek oda a tusfürdőből annyit hogy jól habozzon, majd utána kezdem el borotválni. Ha nem fürdésnél csinálom akkor nekem is vérzik.
2020. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tudom hogy regi kerdes de ha meg mindig szenvedsz vele muszaj megosztanom a sajat modszerem.Nagyon sokat szenvedtem az intim borotvalkozassal,mindig verzett vagy kipattogott,de kitalaltam egy sajat modszert.Eskuszom hogy ez nem kamu,tudom hogy baromsagnak fog tunni de nekem nagyon bevalik.Kitalaltam hogy ahhoz hogy sima legyen hajbalzsamot teszek ra,mert ha jo fajta akkor az nagyon csuszos,es teljesen simara le tudod vagni vele.Elotte persze aztatsd szappanos vizbe,de eskuszom nekem ez a baromsag megmentette az eletem.
2020. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%

Kedves 4.!

Milyen fajta hajbalzsamot használsz rá?

2021. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!