Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatnátok, hogy a kormány...

Támogatnátok, hogy a kormány inkább kozmetikázzon a koronavírus fertőzési adatokkal, csak ne kelljen megint mindennek bezárnia, kijárási korlátozásnak lennie és ne lehessen évekig munkahelyet váltani attól félve, hogy a meglévőt is elveszítjük?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem támogatnám, mert nem szeretek hazugságban élni. Inkább a válságkezelésen kéne változtatni. Tudom sokaknál kiveri a biztosítékot, de nekem a svéd járványintézkedések jöttek be nagyon.
2020. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Egyrészt sok számomra kedves ember van abban a korban, ami a veszélyeztetettebb korosztály és nem akarom, hogy ilyen hülyeségek miatt bajuk legyen.


Másrészt imádtam itthonról dolgozni.

Harmadrészt nem tudnék annyit dolgozni, ha be kellene járnom az egyetemre és a hátam közepére nem hiányzik az a sok időpazarlás.


Persze, nekem könnyű, eleve olyan pályán vagyok, ahol jellemző a home office, eleve jobban tudok itthon, egyedül teljesíteni kényelmesen, nincs kisgyerekem, nincs igényem úgy eljárkálni, stb stb... Akiknek ez nem adott, azoknak ez maga a pokol, ezt teljes mértékben megértem. Szóval értük lehet, hogy megérné.

2020. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Valahol igen. Tavasszal is épphogy kibírtuk. Nem tudott dolgozni fater, mert olyan a munkája. Ne zárjanak le megint mindent. Amúgy meg fel vannak készítve a kórházak. Egyébként honnan vesszük, hogy most nem kamu adatokat közölnek? Messziről jött ember azt mond, amit akar...
2020. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Kozmetikázzák azt most is. Csak most felfelé, és nem lefelé. Manapság ha elüt egy autó, rádzuhan egy reülőgép meg aknamezőre tévedsz egyszerre, a halálod oka akkor is a koronavírus lesz.
2020. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
4. Ez nagyon igaz😂
2020. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen,koronasnak konyvelik az osszes halalesetet,mert 16 ezer eurot kap erte a korhaz!!!
2020. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!