Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sokáig lesznek ezek a...

Ha sokáig lesznek ezek a korlátozások és folytonos félelem, mikor zár be megint minden, stb., nem lesz nagyarányú depresszió jellemző a lakosságra?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Én teljes mértékben depresszióba estem, amikor kitört ezt a karantén ósdi, és kint ragadtam külföldön, elszakítva a családom egy részétől, a kijárási tilalom közepén, a boltok ki voltak seperve, nem lehetett kimenni csak boltba, vagy orvoshoz, és be voltam zárva közel 4 hónapig egy panelbe. Ezt nem lehet hosszú távon bírni. A börtönökbem a raboknak is lehet dolgozni, tanulni, van könyvtár, edzőterem, stb. Egy panelben nem lehet semmit. Ha még maradtam volna, szerintem felkötöttem volna magamat. Én nem bírom a bezàrtsàgot.
2020. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Csak az lesz depressziós, aki hagyja magát,

és csak az marad otthon, akit sikerült megfélemlíteni.

2020. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Én nem élek állandó félelemben. Most konkrétan szinte minden rendesen működik.
2020. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon pörgős életem volt a korona előtt, napi kb 14-15 órát mentem és dolgoztam, a karantén ezt elvágta és vissza tudtam állni egy normális 8 órás időtartamra. Nekem nagyon jól esett, halistennek azóta se kellett visszaállni arra, hogy minden nap menni kell. Életem egyik legbékésebb időszaka volt az idei húsvét és mindig jó szívvel fogok visszaemlékezni rá. Persze jó volt a karantén után találkozni a szeretteimmel, de az a pár nap csend és teljes megállás az egyszeri és megismételhetetlen volt...


Szóval van ilyen példa is, ahogy végignézek a környezetemben, sokan élték meg így, tehát nem mindenkiből váltott ki depresszív gondolatokat.

2020. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Mitől félsz? Milyen korlátozások?
2020. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Hasznosabb lenne a pánikolással töltött időt az egészség megacélozásával tölteni...
2020. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

"be voltam zárva közel 4 hónapig egy panelbe"


Én önként voltam 4 hónapig karanténban, és minden percét élveztem.

2020. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Látom ki lett törölve a válaszom. Nyugodtan pánikoljon, aki akar. Kamuvírus az egész, az intézkedések meg csak h..lyeségek.

Egyébként az egyik legbetegebb nemzet vagyunk alapból is, szóval nem kell ide ilyen "járvány", alapból is hullanak az emberek napi szinten akár több tízen is.

A szájkosár (maszk) meg csak megbetegíti az embert és azt jelképezi, hogy maradj csendben.


A Szolgálólány meséjében is a szolgálólányok szájkosarat kaptak, hogy meg ne szólaljanak.


Aki pedig depressziós lesz, az megérdemli, a semmi miatt.

2020. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

En ezt az embergyülölet felerösödes miatt voltam csak "kibukva".

Mikor hallom hogy màs ahogy kiosztogat màsokat, mint egy sakàl, vagy ha mereszelek tüsszenteni 10 en néznek ram ugy mint egy lepràsra.


Ez valahogy most lazult ugyan de ha visszajön megutàlok jobban mindenkit.

2020. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Ui.: Képrészletek a Szolgálólány című filmsorozatból, ahol szájkosarat tesznek a szolgálólányokra:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!