Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koronavírus: Mikor találkozhat...

Koronavírus: Mikor találkozhat újra egy szerelmes pár?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem nagyon engednek egyikőnket sem, így nem látjuk egymást, és olyan rossz, hogy az ismeretségi körömben lévő párok mind találkoznak. (hogy ez most felelőtlenség e vagy sem, az egy másik kérdés)

Nagyon rossz hogy március eleje óta kétszer tudtunk találkozni. Szerintetek a jövő heti bejelentés után már van esély arra hogy újra találkozhassunk május elején? Vagy ez is csak júniusban lehetséges?

Mit gondoltok?



2020. ápr. 24. 21:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem gondolok én semmit, annyira tudom, mint te. Biztosat úgyse lehet mondani, akkor meg mi értelme itt találgatni?
2020. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%
Miért, belehalsz ha nem szexelsz vagy mi? Foglalkozzál addig mással, a pasid megvár.
2020. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
1-2 hónap múlva már tuti
2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%

A barátnőmmel nőnap óta nem találkoztam, pedig lett volna alkalmas időpont (távkapcsolat, 384 km), és bár nehéz, mégis a másik biztonsága érdekében felfüggesztettük az utazgatást, és várjuk hogy mikor javul a helyzet.

Közben minden nap beszélünk Discordon.

Egyébként még nem ért el a járvány arra a szintre, hogy enyhüljön. A tetőzése nyár közepére várható :(

2020. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

2-es örülök hogy szerinted ha egy pár szeretne találkozni, az csak az ágyban lehetséges, viszont én nem így vélekedek. Remélem beteljesült egy újabb vágyad azzal hogy baromságot kommenteltél :D


4-es: már napok óta azt mondogatják (a miniszterelnök is) hogy május 3.-ára várható a tetőzés időpontja, utána szépen lassan visszatérhet minden a régi kerékvágásba.. Csak arra voltam kíváncsi hogy valakinek van e reális ötlete azzal kapcsolatban, hogy ez miképp lesz kivitelezve.

2020. ápr. 25. 00:28
 6/32 anonim ***** válasza:

A tetőzés az egy hónap lesz.

Ki lett lapítva a járványgörbe.

2020. ápr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Haverom a koronavírus ideje alatt talált magának csajt. Kb picit több mint 1 hete vannak együtt és összeköltöztek, a csaj beköltözött hozzá. Szerintem a párkapcsolatról nem kell lemondani ezidő alatt, persze ha csak bevállaljátok a kockázatot. De az a 2000 fertőzött az semmi, nagyon kicsi hogy ebből bajuk lesz, főleg hogy ők a legkevésbé fertőzöt megyében vannak, ahol 10 körül van a fertőzésszám.
2020. ápr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

...a hivatalos.

Azt még szorozd meg tízzel.

És ha valaki találkozik egy fertőzöttel (akin nem látszik semmi), akkor jó eséllyel elkapja.

2020. ápr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Jó akkor 100 abban a megyében, ha a 10-et megszorozzuk 10-el. Akkor is valószínűtlen, hogy bármi bajuk lesz. Introvertáltak mindketten, amennyit kijárnak, az csak naponta egyszer kimennek boltba, sétálni a város főterére meg fagyizni. Néha irl streamelnek. De ennyi.
2020. ápr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha egy városban vagytok egy közös vásárlás vagy egy fagyizás belefér.
2020. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!