Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dőlnek be az emberek...

Miért dőlnek be az emberek Facebookon a kamu dolgoknak?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít egyszerűen.. tudjátok van ez a tipikus hosszú szöveg, amibe az van, hogyha nem osztják meg akkor a Facebook felhasználja a képeiket, bejegyzéseiket, sőt még az üzeneteiket is....:DDDD

Alapból bármikor hozzáférhetnek, ha szeretnének, sőt a képeket alapból le is szedheti bárki, hisz az már a Facebook tulajdona ezt el is fogadja mindenki az adatkezelési szabályzattal..


Én csak azt nem értem, hogy a megosztók között rengeteg tanult, okos ember van mégis bedőlnek ilyen f*szságoknak.. és képesek megosztani..

A másik réteg meg a kamu nyereményjáték megosztók.. ilyenkor már én érzem magam kínosan helyettük :D


2020. júl. 30. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák és hiszékenyek, meg egy bizonyos kor után aztán meg mindegy mennyire tanult valaki ha elkezd leépülni szellemileg.
2020. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
A szokàsuk rabja ez a butasàg. Évente kb 2_3 szor volt ilyen izé de èn nem adtam tovább mert ez egy total kamu cucc. Csak nevetni kell xd meg ez a meghalsz mert ha nem adod tovàbb. Na jó itt csak nevetni kell.
2020. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy ideig konzekvensen tiltottam mindenkit aki ilyesmit megosztott. Mikor az ismerőseim több, mint fele eltűnt, inkább töröltem a profilom. Én azóta nem idegesítem magam azon, hogy idióta ismerőseim vannak.
2020. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!