Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van néhány trágár ember...

Miért van néhány trágár ember itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanában még ha teljesen értelmes kérdést is írok ki, egyből letámad valaki vagy kamunak hiszi pedig egyszerű kérdés volt és üzenetben is elkezd sértegetni olyan szavakkal, hogy egy nyelvtantanár is sokkot kapna tőle. Ma is példa volt rá. Feltettem egy sima kérdést erre valaki közli, hogy unatkozunk és nem érdekel a véleményed kb ilyen szavakkal és aztán megmondtam neki a magamét és privátban mindennek lehordott a szerencsétlen. Ennyire parasztok vagy csak unalmukban nyomják a trágárságot? Egyszerűen már paranoiám van kérdés feltevéskor és ügyelnem kell mit hogy írok, mert az első válasz vagy KAMU vagy valami teljesen más lesz. Más is összefutott ezekkel? Vagy csak én fogom ki őket...



2020. júl. 31. 12:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lazábban ne törődj velük,ott a tiltás lehetőség ha valaki nem száll le rólad és priviket küld
2020. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szoktam is de mikor egy kérdésemre vagy 100 oldalnyi trágár és mocskolódó válasz érkezik pedig tök normálisat kérdeztem akkor néha elgondolkodok, hogy most én vagyok a rossz vagy mi van itt érted :D...volt rá példa. Volt hogy privátban ma is úgy mocskolódott valaki krvának nevezett, mikor én csak megemlítettem, hogy miért a kérdésemnél untazkozik ahelyett hogy mást csinálna erre én vagyok a krva? Már le kellett törölnöm a kérdésemet is mert csak mocskolódni tudtak és 80 oldal közül max 2 értelmes választ kaptam. Na ennyit erről, pedig ennek az oldalnak a neve gyakori kérdések és nem ritka kérdések, névtelenül okoskodni tudnak mint az állat.
2020. júl. 31. 12:25
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Ne állj bele a vitába. Használd a görgőt. Jó találmány. :)

2020. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hidd el nem is áltam be a vitába, tök csendben voltam és figyeltem milyen válaszok érkeznek és úgy berobbant hogy csak na. Valaki egyből KAMU gyerekek, vagy te hülye pcsa...alpári stílusban tudják nyomni de ha helyre akarod őket rakni akkor még agresszívebbek lesznek és ő egyáltalán nem hibás sőt te leszel a krva, mert voltál olyan szent megzavarni a magánszféráját. Pedig régebben nem ilyen volt ez az oldal...
2020. júl. 31. 12:28
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
A trágár nem azt jelenti, hogy valaki azt írja neked, hogy kamu a kérdésed
2020. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5-ös nem ezt mondtam istenem, te is ilyen okoskodó vagy mi? nem is céloztam hogy trágár lenne ha valaki azt irja..csak a szóhasználatuk egyszeruen alpári..krva pcsa..ilyenek kb és rosszabak kamura meg azért mert hiába értelmes valaki kérdése egy lesz olyan aki bekiálltja
2020. júl. 31. 12:30
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Pergesd le magadról. Mindenki a lénye legmélyét adja, és ebből is tudod, hogy rohad a szerencsétlen, hisz már nem tud uralkodni magán, és ömlik ki a mocsok a száján. Ez akkora fokú rohadást mutat, ami az adott illetőt felemészti-szép apránként. Neked egy lépést nem kell tenned, saját magát pusztítja az ilyen ember.
2020. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

Az hagyján, hogy itt, de amikor személyesen... Itthon nem a színvonal veri le a csillárt, gondolom ez másnak is feltűnt.

Ma sorban álltam a postán, épp én következtem volna, erre beállt elém egy pasas a kölykével, mert épp siet. Az ügyintéző nem küldte el, hanem simán nekiállt foglalkozni vele, telefonálgatni a kedvéért, holott amiatt jött oda, hogy most rögtön kapja meg a csomagját ha már arra járt, ne délután vigye ki neki a postás. Mikor végeztem és elmentem mellette, odaszóltam, hogy szívesen. Erre utánam kiáltott, hogy mit szívesen te utolsó senki, te... Igazi úriember volt, mit ne mondjak. Már nem tudsz olyan helyre menni, ahol ne futnál bele valami vadparasztba.

Hát, legalább tudjuk, hogy a most felnövekvő generáció megfelelő nevelésben részesül :)

37N

2020. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
hÁt ja. már hobbivá vált nekem a tiltás gomb használata, mert néha annyi privát üzit kapok és olyan stílusban hogy még csak elkezdeni a vitát se érdemes mert meg nem állnak. itt viszont max lepontozni tudod a nem tetsző választ, és ott marad sajnos. vagy este jelentet és talán eltűnik. de amilyen szerencsmám van itt is betalálnak majd.
2020. júl. 31. 12:35
 10/29 A kérdező kommentje:
8-as jujj most elképzeltem és ideges lettem :D..vicc. de tényleg hiába megyek akár boltba akár postára általában mindig van valaki aki alpári és vitát akar indítani mert neki valami épp nem jó..multkor is buszon vagyok hátra mentem a hátsó uléshez és a kulső felénél egy nő ult, a másikon a miniatur táskája..rohadt jó. direkt rá mutattam a z ulésre, sőt már ugy álltam hogy lássa hogy oda akarok ulni és szóltam ishangosan neki erre mikor leulok nagynehezen magában sussmorog mikor közöltem vele hogy ide emberek üllnek és nem táskák. elkezdtem telefonálni de csak állcának hogy álljon már le és csak 2 megállót ment...hihetetlen bocs a hibákért, vacakol a billentyűzet
2020. júl. 31. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!