Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány ember miért ilyen...

Néhány ember miért ilyen alpári ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Érdekel:) de vicces amúgy,hogy egy anyajegy miatt képesek lecsúnyázni az embert felnőtt fejjel úgy hogy se rólam sem az anyajegyről sem láttak képet csak így leírás alapján.

Kérdezem én ha egy gyerek feltéved az oldalra aki még fejlődésben van, értelmes kérdésekkel miért kell butaságokat írni,szídni? :)

Köszönöm mindenkinek aki végig olvadta, lentebb írhattok saját példát is ha esetleg ti is kaptatok már inenn nem jól eső szavakat.


2020. jún. 20. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyerek hivatalosan nem tévedhet az oldalra. Sajnos pedig néhány felnőtt hülyébb náluk is.
2020. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen értem,szerintem nem a kortól függ ki milyen érett, de amúgy egyett értek veled!!
2020. jún. 20. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyesek nagyon embergyűlölők,itt élik ki magukat.
2020. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem is szoktak kommentelni hogy miert pontozom le a válaszaikat meg hogy ezért b*szódjak meg amikor nem is pontoztam semmilyen választ xd Sajnos egyre több a rosszindulatu ember itt már az is baj ha felteszel egy kérdést pedig ugy tudom ez az oldal pont ezért van hogy kérdezzünk...... :) 17/L
2020. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyett értek veletek! Mentek a zöldek^^
2020. jún. 20. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos, ez a baj.

Például épp most néztem, hogy az Önismereti kérdésnél valaki problémákat sorolt fel (mellőzik, rossz "barátai" vannak stb), mire én idézve tőle mondatokat válaszoltam, hogy szerintem mi a baj. Erre jön valami IQ light, és lepontoz, mert NEKI nem hasznos, vagy nem tetszik, amit írtam, DE nem is neki írtam, hanem a KÉRDEZŐNEK!


Konkrét olyan, amikor beszóltak - amúgy is előfordul -, de szerintem ennél is rosszabb, mikor valaki csupa rosszindulattal, vagy flegmával, magas lóról, lekezelően válaszol. Például volt egy csaj, aki kiírta, hogy milyen csúnyák, striásak a combjai, mit lehet csinálni. Válasz IQ Barbitól:

- Sehogy, nincs rá módszer! Hogy lehet ilyen ronda combokkal élni! Menj, és keress magadnak egy hozzád illő, striás, narancsbőrös pasit.


(Nem szó szerint idéztem, de na.)

Sokan nagyon nem ismerik a netikettet, hogyha valami nem tetszik, nem beszólni kell, hanem továbbgörgetni.

DE mivel itt névtelen mindenki -főleg, hogy még a nick nevet is lehet titkolni-, könnyebb osztani az észt, ami nem is biztos, hogy van.

2020. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
miért fáj neked, hogy alpári vagyok b*meg? Ide születtem, itt nőttem fel. Tiszaalpár amúgy egy k*vajó hely!44!!
2020. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ezen most felnevettem🤣🤣🤣
2020. jún. 20. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Sajnos én is ezt vettem észre az ember feltesz egy kérdés választ nem kap rá.

Én is max ilyen válaszokat kaptam :

-dögölj meg,

-miért nem járst utána te ,nem lehetaz enyire debil.


Mikor màr ki írtam haramadszor is egy kérdést és csak ilyen válaszokat kaptam ,azt hittem velem van a gond ,de ezek szert másal is ez van.

2020. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan mint ha gyakorikérdésekre járnának fel az emberek ki élni a problémájukat azt amit a való életben nem mernek másnak elmondani ,és vad idegen embereknek le írják válaszba.
2020. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!