Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van néhány trágár ember...

Miért van néhány trágár ember itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanában még ha teljesen értelmes kérdést is írok ki, egyből letámad valaki vagy kamunak hiszi pedig egyszerű kérdés volt és üzenetben is elkezd sértegetni olyan szavakkal, hogy egy nyelvtantanár is sokkot kapna tőle. Ma is példa volt rá. Feltettem egy sima kérdést erre valaki közli, hogy unatkozunk és nem érdekel a véleményed kb ilyen szavakkal és aztán megmondtam neki a magamét és privátban mindennek lehordott a szerencsétlen. Ennyire parasztok vagy csak unalmukban nyomják a trágárságot? Egyszerűen már paranoiám van kérdés feltevéskor és ügyelnem kell mit hogy írok, mert az első válasz vagy KAMU vagy valami teljesen más lesz. Más is összefutott ezekkel? Vagy csak én fogom ki őket...



2020. júl. 31. 12:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, aki a bírósági eljárása miatt pattog már hónapok óta?

Eléggé felismerhető a stílus meg az íráskép.

2020. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21-es bocsi de nem és nem tudom ki az de nekem semmi ilyesmim nincs szerenécsere :D na meg ez is előfordul hogy valaki egy teljesen más kérdezőnek hisz mert volt hasonló kérdsések az elmúlt napokban..
2020. júl. 31. 13:24
 23/29 A kérdező kommentje:
csak közlöm, hogy 1 330 483 regisztrált tag van itt és bárkinek lehet hasonló az írasképe de ettől még nem az és sok hasonló kérsés is van de bírosagisat soha nem tettem fel még :D
2020. júl. 31. 13:26
 24/29 anonim ***** válasza:

Ennyit írni, mint kérdező, aki kíváncsian várja a válaszokat!

Nem sámedli. :)

Szerintem az egész internetet te írtad, amikor unatkoztál.

Bocs - megint bunkó voltam... :)

2020. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
nos nem iszem hogy sokat irtam volna csak egy sztorit. hol van sok? :D.
2020. júl. 31. 13:28
 26/29 anonim ***** válasza:
90%
25 bejegyzésből 11 a Tiéd úgy, hogy "várod a válaszokat"... És a bejegyzéseid másfélszer akkorák, mint a válaszok... :D
2020. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%
26, már 16 perce itt a kommented, de a kérdező nem válaszolt rá. Szerintem megbántottad
2020. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igyekeztem! :-D
2020. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem tudom mi volt a kérdés addig én nem állok fel a monitorból. Várok válaszodra, addig megeszek három tengerimalacot. Az nem bizonyíték, hogy te megítélsz egy kérdést "feltettem egy teljesen normális kérdést" Én szerintem te egy okoska vagy.
2020. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!