Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik NEM...

Vannak itt olyanok, akik NEM orvosok, tudósok, pszichiáterek, jogászok?

Figyelt kérdés
Lassan már hülyének érzem magam ennyi tanult ember között. Mindenkinek legalább 3 diplomája van, 5 nyelven beszél, és 18 éves korától egyedül él saját lakásban. Nektek nincs emiatt kisebbségi komplexusotok? Egyáltalán van itt helyem?

2020. aug. 1. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha van egy kérdés arról, hogy ki milyen idegen nyelven beszél, akkor értelemszerűen olyanok fognak csak válaszolni akik legalább egy nyelven beszélnek, akik pedig még többet, na az biztosan boldogan felsorolja neked őket, akár nyelvvizsgákkal együtt is. Aki egy idegen nyelven se beszél, az nem fog válaszolni, mert nincs mit leírnia és valószínűleg nem is elégedett a ténnyel, hogy nem beszél nyelveket. Ezt elmondhatjuk minden témáról lényegében, a válaszok sosem reprezentatívak.

Biztos van aki hazudik is ezekről, de szerintem kicsit hamar kezdenek itt vádaskodni az emberek. Engem is többször támadták már be, hogy biztos nem igazat írok, de őszintén nem arra verem itthon, hogy anonim fórumokon hazudozok magamról. Mi lenne a pozitív hozadéka a dolognak egyáltalán?

2020. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"a válaszokat látva elbizonytalanodtam, hogy valami elit oldalra keveredtem"


A gyaki, mint elit oldal??? Feldobtad a napom, kedves Kérdező!

2020. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
igen van. Én nasaprogramozómérnökinformtikus vagyok diploma nélkül.
2020. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl orvoslásban, pichologiaban, jogban, történelemben, politikában jártas vagyok. Idegen nyelvet is beszélek, de ahhoz sokat kell innom és rajtam kívül nem érti senki sőt még magam sem. De én sem vagyok tökéletes. De hozzám járnak a környékbeliek, ha valamit értelmezni kell, sok embernek segítek. Tudják hogy rám lehet számítani, mindig megtalálnak a kisbolttal szembeni korláton ülve.
2020. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki sok diplomás, sok százezret kereső, magas iq-val, méretes pénisszel rendelkező személy. Nem tudtad?
2020. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Menj a felnőtt párkapcsolatokba, az a trollok lakása. xDD
2020. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem lassan két éve kisebbségi komplexusom van, de nem emiatt, hanem amiért, hogy nekem nem lehet jogosítványom, de minden haveromnak, barátomnak és egyéb ismerősömnek van. Én meg egy szerencsétlen ge ci vagyok, aki alkalmatlan még erre is. Pedig vannak ismerőseim, akik az általános iskolát alig jártàk ki, de a jogsi mégis meglett midnek, én meg azért mióta élek csak tanulok...

Egyébként én nem vagyok egyik sem, nemrég érettségiztem, és hamarosan végzek egy szakmával is, ezután gondolkodom, hogy el kéne még valamit kezdenem (még egy szakmát), és elmenni egyetemre, de nem jogàsznak, vagy hasonlónak, amiket írtál. Olyan szakra megyek, ahol idén 280 ponttal be lehetett jutni (NKE). Aztán most győzködöm magamat, hogy a nyelvvizsgàra tanulás mellett kezdjek el sportolni is újra, de nem olyan egyszerű ez. Munkát is kéne valahol keresnem, de a megyében nem nagyon van lehetőség, mert nappalis diákom már nincs, szóval szerintem jövő nyáron visszamegyek úszómesterternek, csak akkor még ki kell fizetnem a tanfolyamot, aki nem két fillér (előtte sima medenceőri vizsgával dolgoztam másik helyen, de az a közelben lévő helyekre kevés).

2020. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexualitás kategóriába nézz be, el fog menni még az életkedved is. Amúgy a felsoroltak egyike sem igaz rám, ha ez megnyugtat.
2020. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

@11 Nem erre gondolok, hanem mondjuk ha ketten vitatkoznak egy kérdés alatt, és akkor pl. egyikük írja, hogy " 3 diplomát szereztem ebben az ágazatban, de te biztos jobban tudod..." mire a másik meg: "nekem meg 5 diplomám van, meg 2 doktorim, szóval ne akard nekem elmagyarázni"

Egy csomó kérdésnél... Ennyire magas képzettségű emberek vannak itt? Én még fősulira sem jártam.

2020. aug. 1. 23:45
 20/21 anonim ***** válasza:

19/19 A kérdező kommentje:


Azért annyira nem lehetetlen a dolog. A kontrázás már egyértelműen kamu, de én speciel tényleg most kezdem a 3. diplomámat és rendszeresen rá szoktam keresni a szakterületemre, hogy válaszoljak az azzal kapcsolatos kérdésekre. Mondjuk sosem írtam még le egy válaszban se, hogy szakmabeli vagyok-e és hogy milyen végzettségeim vannak, csak a kérdésekre szoktam válaszolni. Eddig még nem is kötöttek belém (ezeknél a témáknál) soha.

2020. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!