Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok pofoztatok már fel...

Odüsszeusz92 kérdése:

Lányok pofoztatok már fel kisfiút?

Figyelt kérdés
Megbántátok utána? Hány évesen tettétek?

2020. aug. 1. 22:00
1 2 3 4 5
 21/43 Metionin ***** válasza:
93%
#20: Semmit, amikor a gyerek visszaszaladt hozzá, laza mozdulattal eldobta a csikket és azt mondta, hogy "na gyere menjünk a rákba!"
2020. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
85%

#21

Gondolom ezek sem hófehérkék voltak.

2020. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Metionin ***** válasza:
87%
#22. Hát nem de igazából nem érdekel. Bármilyen színű a kölök, ha ilyesmit csinál, akkor jár a tasli.
2020. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
#22 Akkor még szerencse, hogy ennyivel véget ért a történet..
2020. aug. 4. 22:14
 25/43 anonim ***** válasza:
85%
Az exem kisöccsét majdnem. Túlment a tisztelet határán, pofátlan neveletlen kis szarcsimbók volt. Állandóan kikezdett, feszegette a határait én meg emeltem a kezem. Na azt a riadt, meglepődött fejet nem felejtettem el. Soha többet nem pofázott nekem. Örültem, hogy nem kellett lesóznom neki egyet mert lehet bántott volna a lelkiismeret.
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
82%

Öcsémnek volt, hogy lekevertem egy-egy pofont (nem erősen, szinte meg sem érezhette), mert a szüleink baromira elkényeztették, mindig is hangos, neveletlen, tiszteletlen, hisztis gyerek volt, semmit sem lehetett tőle kérni, a házimunkából pedig a mai napig nem veszi ki a részét (pedig hamarosan 13 éves lesz), illetve nagyon követelőzős, ha valamit nem kap meg AZONNAL, képes órákig ordítva bömbölni, ajtót csapkodni, összetörni valamit, anyáékat meg érzelmileg zsarolja (valószínűleg apánktól leste el eme "hasznos" trükköt"). Semmit nem várnak el tőle, reggel felkel, játszik a laptopon, zenét hallgat vagy éppen TikTokozik, a szobája úgy néz ki, mint egy csövesszálló, nem fürdik, a ruháit nem adja le időben a mosásba, tiszta igénytelen, a tanulásba pedig szarik bele, nincsenek is jó eredményei (anyánk is mindig felajánlja a segítségét, nővérem is, én is próbáltuk rávenni a tanulásra hol szép szóval, hol kevésbé, de egyszerűen kivágja a hisztit, hogy ő márpedig nem fog tanulni, és visszaül a gép elé, apánk meg adja alá a lovat, hogy miért bántjuk... apánk is megér egy misét, ugyanilyen semmirekellő, semmit nem csinál meg otthon, csak szórja a pénzt, ordibál mindenkivel mindenért és bömbölteti a fos zenéit...). Lélekben már lemondtam arról, hogy valaha normális lesz, szerencsére nem az én kölyköm, nem az én vállamat fogja nyomni a teher, ha valamit nagyon elszúr az életében. Úgy vagyok vele, hogy a szüleink főzték ki maguknak, hát egyék is meg...


17/L

2020. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos igaz, hogy a nők a legagresszívebbek, és csak ilyen primitív eszközökkel képesek megoldani a problémájukat.


Bezzeg ha ők kapnának egyet, már rohannának fűhöz-fához meg a rendőrségre.

2020. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt ilyenre szükség.

Egyébként tudom milyen az, amikor egy sokkal idősebb meg akar verni, csak, hogy rajtad vezesse le a dühét szóval már csak azért sem fogok soha gyerekeket bántani.

2020. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
88%
10 - és ha megkéri rá?
2020. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi nőgyülölő jelent itten meg
2020. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!