Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok pofoztatok már fel...

Odüsszeusz92 kérdése:

Lányok pofoztatok már fel kisfiút?

Figyelt kérdés
Megbántátok utána? Hány évesen tettétek?

2020. aug. 1. 22:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
88%
Igen, amikor kislány voltam....😂
2021. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert engem anyám minden nap vert és bántalmazott gyermekkoromban. Megfogadtam, hogy gyermeket soha még csak egy szóval SEM fogok bántani, megütni meg aztán főleg nem leszek hajlandó soha! Tudom, hogy milyen érzés rettegő kisgyermeknek lenni. Messziről el is kerülöm a kicsiket, mert sajnos én magam is nagyon agresszív vagyok, pont úgy, mint az anyám. Rettegek attól, hogy valamikor olyan emberré fogok majd válni, mint ő.
2021. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez még soha nem fordult elő (nincs vér szerinti gyermekem, sem keresztgyermekem - sem örökbefogadott.)
2021. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
91%
Öcsémet egyszer igen. Ő hat éves volt, én tizenhat. Rám volt bízva a négy éves húgommal együtt. Mentünk át a zebrán, tudta, hogy nem szabad utána elfutni, de elrohant. Én meg vagy rohanok a négyévessel, vagy ott hagyom a kicsit. Utóbbit cselekedtem, mert tudtam, hogy húgom nagyon szófogadó. Amúgy meg is várt, míg elkaptam öcsémet, majd kettőt sóztam a hátsójára. Egy nyikk sem volt, de nagyon látszott, hogy meglepődött, hogy van következménye annak, hogy nem fogadott szót. Utána soha többé nem volt ilyen incidens, mert mondtam neki, hogy ha anya megtudja, többé nem jöhet velem sehová. És mivel imádott velem mászkálni, soha többé nem volt engedetlen. Mivel ugye nekem kellett szót fogadnia.
2021. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
67%

30: Na persze, és még "a nőgyülölők fognak fegyvert ragadni" vagy mi volt a legutóbbi szlogen, ehhez képest itt repülnek a pofonok jobbra-balra az agresszív ösztönlényektől.


Mostantól a saját portátokon sepregessetek, látom lenne miért.

2021. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
94%

Öcsémet, mikor kislány voltam én is. Viszonylag gyakran verekedtünk egymással.

Más kisfiút sosem bántottam.

2021. aug. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
94%

"Azóta már biztos felnőtt, na nem mondom hogy a pofontól, de valami hatása csak volt."


Igen,lehet,hogy nőverő lett belőle.

2021. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem. És nem is tudnék semmi ilyesmit tenni soha.
2021. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
96%
Öcsémet, többször is, rohadtul rossz kisfiú volt, mintha a sátán ivadéka lett volna :)
2021. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
5%

Itt szinte minden második nő egy beteg állat!


Ez tény és nem nőgyűlölet.

(Csak leszögeztem, a gyengébb agyú nők kedvéért.)

2021. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!