Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok pofoztatok már fel...

Odüsszeusz92 kérdése:

Lányok pofoztatok már fel kisfiút?

Figyelt kérdés
Megbántátok utána? Hány évesen tettétek?

2020. aug. 1. 22:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy. Oka: nem bántalmazok gyermekeket.
2020. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Marmint felnőttként?
2020. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
#2 Tizenéves kortól kérdezem.
2020. aug. 1. 22:22
 4/43 anonim ***** válasza:
80%

Igen, megtettem, nem is egyszer.

Az öcséimet, aztán a saját fiamat.

Még tervben volt csak a gyerek, már akkor megbeszéltük a párommal, hogy soha nem fogjuk megütni.

Aztán jött a valóság. Még nem volt egy éves, amikor az ölemben ülve hátracsapta a fejét, hogy engem lefejeljen. Aztán hátranézett, látta, hogy vérzik a szám, erre direkt, megint hátravágta a fejét, hogy megint eltaláljon. Akkor megütöttem. Mert szándékosan csinálta, tudva, hogy nekem rossz és fáj - csak azt nem tudta, hogy nem szabad csinálnia. Nem értette meg amikor mondtam és nem akartam hogy újra megtegye. utólag megbántam persze, de akkor így sikerült.

A következő akkor volt mikor már 3 évesen a kismotorjával majd egy kilométeren száguldott előlem, én a babakocsival rohantam utána, folyamatosan kiabálva, hogy álljon meg, mert a lejtő végén útkereszteződés van. Amióta járni tudott azóta tanítottam és is meg a párom is, hogy hogyan kell közlekedni, mikor kell megállni, ha szólunk akkor meg kell várnia stb. Soha nem volt hozzám láncolva mert addig a percig szót is fogadott még ah tőlem messzebb is volt. De akkor egyenesen beszáguldott az autók elé, csak a sofőr reflexének köszönhető, hogy meg tudott állni. Amikor kivittem a kereszteződésből, megköszöntem az autósnak és kibőgtem az ijedtségemet - akkor elfenekeltem, nem is kicsit. Van tovább, mert az élet ilyen. Bármilyen fogadkozás meg elhatározás van előtte.

Akár testvér, akár gyerek, vannak olyan helyzetek, amikor abban a pillanatban ez látszik helyesnek - utólag persze tudja az ember hogy lehetett volna talán másképpen is.

Hogy fiatal lányként egy nem testvérnél, mondjuk szomszéd kisfiúnál - akár a sajátommal szemben is - mit tudnék megérteni? Ha megharapja és ijedtében megüti vagy ha veszélyt okoz és nem tudja a lány hogyan másképpen csinálhatná. Amikor nem a bántás a cél, hanem az önvédelem vagy egy ijedtség okozta reakció.

2020. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
#4 Kimerítő válasz. :) Köszi
2020. aug. 1. 23:01
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Igen, egyszer egy 24 éves "kisfiút", mert egy gerinctelen, hazug volt. Azóta már biztos felnőtt, na nem mondom hogy a pofontól, de valami hatása csak volt. Egyébként nem bántok senkit.
2020. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
"Kislányként" (lehettünk vagy 12 évesek) igen, illetve más módon is bántottam fiúkat, akik idegesítettek. Ott és akkor nem bántam meg semmit, de így, 10 évvel később helytelenítem az erőszak minden formáját.
2020. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
33%
Igen. 15 évesen volt egy "haverom" akit elég sűrűn kellett megpofoznom, mert nem tudta hol a helye. Aztán nyilván jóval később volt kapcsolatom, ott is felpofoztam mindkét "kisfiút". Agyilag biztos azok voltak.
2020. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
32%
Csajokat jobb pofozni
2020. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Aki ilyenre vetemedik, az egy agresszív beteg állat.
2020. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!