Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat?

Mit akarhat?

Figyelt kérdés

mit akarhat a kérdéseivel?

Többi lent



2020. aug. 2. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Büfében dolgozom egyedül...

3napja jár be Egy egy idősebb férfi: 1.nap megkérdezte hogy egyedül vagyok?

2.nap megkérdezte hogy megint én vagyok itt? 3naponta váltjuk egymást a kollégával ami leesett neki

3.nap megkérdezte hogy hol lakom,mivel nem a városban ezért megkérdezte hogy busszal járok?

Olyan furcsa egy alak...

2020. aug. 2. 15:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek hogy rosszat akar... esetleg kirabolni
2020. aug. 2. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapján nekem is úgy tűnik, hogy valami rosszban sántikál... De lehet, hogy csak egyszerűen ismerkedni akar. Minden esetre furcsa, ne bízz meg benne feltétel nélkül...
2020. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szimpatikusnak tart és ismerkedni akar, bár ha így kérdezgeti akkor tényleg elég furcsa..ne adj meg neki semmit, ne folyj bele egy beszélgetésbe ha tartasz tőle.
2020. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy inkább ismerkedni szeretne, de vagyok annyira parás, hogy én is inkább helyből a rosszat feltételezzem bárkiről.

Nm jó dolog hazudni, mégis csak meg kéne neki mondani valami olyasmit, hogy nem, a kollégia mindjárt jön vagy valami ilyesmit. Illetve azt, hogy apád, baráátod, vőlegényed kocsival hord. Esetleg motorral.

2020. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Össze készítem a csomagot amit kér, fizet, és utána kérdez én válaszolok erre megy is...

23éves vagyok ő szerintem üti már a 60évet, szerintem nem ismerkedni akar...

naponta jár el többször erre motorral és mindig befele nézeget...

2020. aug. 2. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben vigyáznék vele. Lehet tetszel neki, esetleg bepróbálkozna még a nagy korkülönbség ellenére is. Minden esetre vigyázz, mit árulsz el neki. Öreg ember nem vén ember és vannak nagyon furcsa alakok...
2020. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy vén trottyos még akarhatja azt. Nekem volt hasonlóan öreg munkatársam, a gyerekeiről beszélt sokat, mutogatta a családi fotókat, stb majd olyan utalásokat tett.

Szerintem légy óvatos.

2020. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!