Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok, hogy reggel...

Rosszul vagyok, hogy reggel ugyanerre a világra kell ébrednem?

Figyelt kérdés
Felgyűlt bennem néhány probléma, amik időközönként feltörnek. Bullying a neten, aztán azt érzem, hogy apukám nem szeret, halál.. stb. Most megint egy ilyen időszakom van és már attól rettenetesen érzem magam, hogy reggel mikor felébredek, akkor ugyanezek a problémák fognak rám várni. Nem tudom mit tehetnék, de most is a szobámban ülök és sírok. Egyedül. Nagyon.

2020. aug. 2. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám volt pár hónapja. Nagyon sok pánikrohamom volt,utáltam az éjszakákat,mert mindig akkor gondolkoztam ezeken. Ugyanígy voltam,de tényleg. Aztán megváltozott. Nem jártam sehova,nem szedtem semmit,csak megváltozott. Szerintem ez is csak egy időszak. De persze,hogyha már hónapok óta tart menj szakemberhez. Sokat segít.
2020. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Haha első! Anyukám is mindig ezt mondta nekem!


Kérdésre: komolyan ne aggódj! Valószínűleg tini vagy, akkor ez teljesen normális! Én is így voltam vele és mostmár minden rendben.

A netről töröld magad azokról az oldalakról, amiken a zaklatások zajlanak.

Van olyan akivel biztonságban érzed magad? Nyugodtan mondd el neki és beszéld meg vele! Ha nincs a rokonaid vagy barátaid közt ilyen, akár egy tanároddal is megbeszélheted akivel jóban vagy, hidd el nagyon jó érzés nekik ha egy diákjuk beszélget velük csak úgy.

Nem lesz semmi baj, sokan vannak így ahogy te vagy most! Tarts ki és keress egy célt ami után futhatsz!

2020. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan nem értem, miért lett a válaszom törölve. Ha az ember el van foglalva valamivel, akkor nincs ideje ilyeneken kattogni. A "menj dolgozni" dolgot nem irónikusan mondtam, tényleg keressen egy munkát, és az aggódásra szánt energiáját szánja valami pozitívra.

Néha tényleg annyira nevetséges indokok miatt törölnek válaszokat, hogy hihetetlen.

2020. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden segítséget! Azokat is, amelyeket üzenetben kaptam! Ma már jobban vagyok.

Szép estét mindenkinek!

2020. aug. 3. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!