Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik ha vesznek egy fényképezőgépet, azonnal fotósnak hiszik magukat?

Figyelt kérdés
Vesznek egy gépet, csinálnak még aznap 10-20random full gagyi képet, de másnapra már a facebookon mint xy photography, vagy hasonló néven már promózzák magukat, vállalnak fotózást stb stb...
2020. aug. 4. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
szánalmasak
2020. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy picit is ért a fotózáshoz, azaz ilyenen csak jót mosolyog.
2020. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát végülis fotós,ahhoz hogy fotósnak hívd magad elég,ha csinálsz képeket.Nem kell hozzá jónak lenned,azt gondolom,hogy bele éli magát.Számomra pozitív,ha valaki nagyon szeret valamit,tehát engem nem zavar.Azt viszont nem bírom,mikor egyfolytában arról beszélnek.Például egy ismerősöm vett egy zongorát,még mindig hallgatom ahogy arról beszél."Én nagyon sokat gyakorlok." "Mások:Hogyan játszod ezt?Én:lenyomom a billentyűket." Na az ilyen zavar már.Addig ameddig csak ki írogatja,hogy pl. fotózik nem zavar,de az ha már csak arról tud beszélni igen.
2020. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Biztos vagy benne hogy ez egy létező dolog?
2020. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesek. Magukat teszik nevetségtárgyává, komolyan se veszik az ilyen embereket, ha visít is a képről, hogy nem profi, nincs is érzéke esetleg hozzá.
2020. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
semmit, egészségükre.
2020. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennyi erővel, amikor megvettem a lakásom, akkor a konnektorok felszerelését, bútorok összeszerelését mi magunk csináltuk. Szóval egyszerre villanyszerelők és asztalosok lettünk!

Hát tényleg gáz. Nálunk is sokan vannak ilyenek, mindig látom kiirva facebookra.

Hmm érdekes. Ilyen lett a vilàg:(

2020. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, nem egy gép tesz fotóssá, hanem az, hogy van-e hozzá érzéked. Egy bizonyos szintig lehet a technikát tanulni, de ahhoz már érzék kell, hogy meglásd a megfelelő pillanatot, amit érdemes megörökíteni.

Mindegy, minek hiszik magukat, mert ha nincs hozzá tehetségük, akkor csak a barátaik, családjuk elfogult véleményét fogják viszont látni.

Engem már akartak felkérni esküvőfotózásra, de nem vállaltam, szeretem fotózni a természetet, épületeket, ingyenes rendezvényeket, de nem gondolom, hogy megfelelően vissza tudnék adni egy esküvőt is, az egy külön szakma.

2020. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Fake it till you make it. Nem egy gép tesz szakemberré, de adhat hozzá motivációt, hogy alkotni akarj vele. Én hasonlóan kezdtem a grafikus karrierem. Totál hülye voltam hozzá, de vettem egy csinos gépet erre a célra és örömmel tanultam rajta, örömmel pakolgattam ki a próbálkozásaimat és örömmel gyakoroltam mások ötleteinek megvalósítása alatt. Aztán lettek pénzért is megrendelők.


Sok szakemberrel találkoztam, akinek annak ellenére, hogy van végzettsége, a munkája egy kalap szar. És van sok ember, aki egyszerűen ráérez. Szerintem semmi baj azzal, ha valaki próbálkozik és kirakja. Ez nem jelenti azt, hogy pénzért csinálja és hirdeti magát, hanem egyszerűen elkezdett egy hobbit, amihez sosem tudni, ki szolgáltat gyakorlásra lehetőséget. Eleinte én is sokat dolgoztam kedvtelésből és ingyen, mitöbb, nem is akartam vele pénzt keresni egyáltalán, csak jólesett.

2020. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Valahol mindenkinek el kell kezdeni, aztán van aki megunja, van aki meg fejlődni fog. Szerintem örülni kell, hogy az emberek egyáltalán elkezdenek a hobbijukban "dolgozni".
2020. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!