Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akárhova megyek,10/2-3 ember...

Akárhova megyek,10/2-3 ember kiröhög,ez miért van?

Figyelt kérdés

Ha végig olvasod előre köszönöm,kiszeretnék térni több témára is,tehát hosszú lesz.

Elöször múlt évben volt,amikor az osztállyal egy kirándulás keretében elmentünk Magyarországra(Erdélyben élek),és meglátogattunk egy iskolát.Ott egy csávó ha rámnézett elkezdett röhögni,és minél többen kezdtek el folyamatosan.Ezért SAJNOS elég rossz élményem van azzal az iskolával.

Ugye nyáron volt ez,és az ezt követő őszön már 9 be mentem,azaz új iskolába,mivel falun élek és ugye ott nincs tovább.Itt is kezdtek el röhögni egyre többen.És nem hiszem azt hogy mindneki velem foglalkozik,csak amikor már kb majdnem rám mutat ,akkor az elég egyértelmű.Ilyenkor elkezdtem gondolkodni hogy ennyire csúnya vagyok?(megkérdeztem több barátomat,hogy van valami nagyon nevetséges rajtam,de mindenki azt mondta hogy nem,nyilván a lányoknál se vagyok túl "népszerű" mondjuk a régi osztályban kb a 2 legjobb csajnak tetszettem,de el is basztam na mind1 ez lényegtelen)ráírtam a magyarországi csávóra hogy min röhogtek ,és azt mondta hogy haverja csinált valami hülye képet,azon röhögtek,de nem csak rajtam hanem mindenkin..itt inkáb hagytam mert rájöttem hogy kb az inteligenciája egyenlő egy szelet kenyérével..amin elképzelhetőnek tartom hogy röhögnek az talán a hajam,nemis tudom hogy irjam le,nekem úgy mondták hogy "borjúnyalás" annyi az egész hogy a hajam MINDIG úgy nő egy tincsbe mintha fel lenne nyalva.De nyilván erről nem tehetek.Ezért utálom az embereket,mert sokmindenkinek valami vagy fehér vagy fekete,ami kicsit színes azt már egyből megvetjük.Önbizalomhiányos is vagyok,szóval mégjobb.

Meg szorongásaim is vannak,kb minden szarságra beparázok(volt olyan hogy azon paráztam hogy a busz ajtaját ki e tudom nyitni..).Órán feleltünk és olyan hányingerem lett,a tenyerem nagyon izzadt,stb.És ha idegen társaságba vagyok olyan csendes vagyok,hogy nemtudok önmagam lenni,egyszerűen félek idegenekkel ismerkedni.Tehát ha egy társaságba nem ismerek mindnenkit nem tudok önmagam lenni.Volt olyan hogy szóba hozódtak oszi órán a tulajdonságok,mondtam hogy csendes vagyok,és az osztálytársaim ugy meglepődtek(hála Istennek elég hamar összebarátkoztam velük mert az érdeklődésünk "egyezik",mármint van kozos téma erre gondoltam.)

Tehát ezzel a pár dologgal elég nehéz együtt élni,van az iskolába külön pszichológus,elgondoltam hogy ha lejár ez a vírus egyszer és tudunk majd menni iskolába kell vele megbeszéljek egy beszélgetést mert ez így nem mehet tovább,sokan kiröhögnek,mindenre rástresszelek,idegenekkel nagyon nehezen ismerkedek..

És próbáltam már azt hogy mindenkit leszarok,csak olyan rossz érzés amikor a szemébe nézek és elkezd röhogni..

Bocsánat hogy ilyen összeszedetlen voltam,meg a helyesírási hibákért is bocsi.

Nagyon köszönöm ha végigolvastad.


2020. aug. 4. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Végigolvastam. Megbocsátom a helyesírási hibáidat.


Csonka családból származol? Hanyadik testvér vagy? Van szerhasználó és/vayg öngyilkos a családodban?

2020. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Néha mindenkin van mit nevetni. Bevered a képüket és akkor neked is lesz. Le lehet szavazni, de vannak, akik csak ebből értenek és legalább levezeted a feszültséget és sikerélményed is lesz. Ha váratlanul, elsőnek ütsz amekkorát csak bírsz, aki kapja leül és nem áll fel, a többi meg szinte mindig annyira meglepődik, hogy mozdulni sem bír.
2020. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
47%
Nagyon érdekelne az öltözködési stílusod.
2020. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az első kérdésre válaszolva,a csonka családot idk hogy érted,olyan nincs a családban akinek hiányzik valamelyik testrésze,1 bátyám van,és igen,apumnak a testvére öngyilkos lett,ez miért fontos?
2020. aug. 4. 20:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Bakkeeer a bocsi,a csonka család alatt rly nem tudtam mit értesz,de rájöttem hogy én vagyok az aki hülye és nem tudja mi az,mind a 2 szülőm nevel.Tehát nem válltak el meg semmi
2020. aug. 4. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Ugyan, nem vagy hülye.


Szerfogyasztó/függő van-e a családban? Tervezett gyermek vagy? Büntetett előéletűek vannk-e a családodban? Hány év különbség van közted és a bátyád közt? Szüleid jól megértik egymást, vagy rendszeresen veszekednek?

2020. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a családban VOLT olyan aki alkohol függő volt,azt nemtudom hogy tervezett e vagyok e vagy nem,nincsenek büntetett előéletűek,egy messzi messzi rokonom csak,de ahhoz kb semmi közöm már,5 évvel idősebb a bátyám,nem veszekednek.
2020. aug. 4. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbálok rábukkanni, mi állhat a szorongás hátterében. Te minek tudod be a szorongást és a parázást?
2020. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nevess vissza oszt kész,én ezt csináltam.

Ma például a strandon voltam egésznap vigyorogtam mert jól esett vagy mondjuk azt hogy erősen mosolyogtam mert kb 95% ban az emberek arac olyan szomorú volt hogy na de komolyan rossz nézni, arról nem is mondok semmit hogy sokan el vannak hízva ami sajnos nem jó, szóval vigyorogtam és mosolyogtam is furcsán néztek egyes emberek de nem érdekelt nekem jó kedvem volt és az is lesz mostmár.

Nagy mosolygásom közben megyek a strandon ott van az úszómester csajszi rám nézett mosolygott egy nagyot és gyorsan el kapta a tekintetét egyszerűen nem nézett vissza rám szerintem ez jó jel mert zavarba hoztam és ezt már tavaly is el játszottam és igen akkor is sikerült,pedig nem vagyok egy Arnold Schwarzenegger típus átlag alatt vagyok inkább de nem írom le magamat mert én el fogadom magamat és szépnek is találom saját magamat szóval no problem, holnap ha ott lesz a csaj szerintem oda megyek hozzá és megszólítom,hát ha ki alakul valami?

Ilyet még egyáltalán nem csináltam de neked hál meg teszem.

Volt egy másik úszómester csaj is de abban nem vagyok annyira biztos mint az elsőben.

Bocs ha offolom a dolgokat,öltözz átlagosan vagy akár átlag felettin ez a te döntésed, horribilis összeget nem kell el költeni ruhákra sem,szerintem arra felé a piacon lehet venni jó márkás ruhákat is igaz nem valódi de kit érdekel?

Mi például Szabadkán vettük a dolgokat.

Hajad legyen rendbe,ha kicsi akkor nincs vele gond ha nagy akkor azzal foglalkozz.

Körmeidet ne rágd le ha nem vágd le ha esetleg rágnád és a bőrt se ragd a kezedről ha esetleg ragod.

NE ess össze mint a notre damei toronyőr húzd ki nekem baszki,legyél büszke magadra mert egy jó ember vagy, senki sem több.

Mosolyogj és érezd jól magadat, sose konyuljon le a szád, elején nehéz lesz mosolyogni sokat és fog is fájni a szád de hidd el a mosolygós embereket jobban szeretik.

Légy ápolt és igényes magadra,ez magad miatt is kell.

Tanulj, olvass önfejlesztő könyveket, kepezd magadat aztán sok sikert.

Remélem majd egyszer meghívsz Erdélybe egy jó kis kirándulást csinálhatnánk,sajnos eddigi csak meló miatt átt szaladtam erdélyen keresztül Bukarestbe de ha van rá mód inkább csak erdélyig mennék legközelebb.

Fel a fejjel, ne foglalkozz senkivel, az emberek nagy része csak magával foglalkozik, lehetséges hogy megnéz vagy rád néz a lényeg az az hogy lehet hogy csak pot te mentél el arra felé nevet esetleg nem nem biztos hogy pont rajtad 1 perc után úgy is el felejt.

2020. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,megfogadom mindenféleképpen a tanácsokat,eléggé pozitívan csalódtam ,azt hittem csak a hatet fogom kapni hogy milyen összeszedetlenül,össze vissza irkáltam,de normális válaszok jöttek,aminek nagyon örülök és köszönöm!

Egyébként elkezdtem énis egy kicsit fejleszteni magam testileg.Ezt azért írtam így mert még gyúrásnak nem nevezném,egyelőre itthon 1 ,másfél órát edzek,de aztán az edzőtermet is célba veszem,az hátha megnöveli egy picit az önbizalmam:)

2020. aug. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!