Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy olyan ember, aki egész...

Egy olyan ember, aki egész életében értéktelennek számít, az olyan miért él?

Figyelt kérdés
Magamról van szó. Nem sok örömöm volt az életemben, de sok csalódás az persze volt. Nem értek semmihez, és még szimpátiát se sikerül kiváltanom az emberekből. Párkapcsolatra se kellek senkinek, de másnak persze benyalnak, és eljegyzik, elveszik őket feleségül, vagy összeköltöznek. Volt már kapcsolatom, de az exeimnek se nyújtottam eleget ahhoz, hogy engem válasszanak. Ők már házasok, én meg mindig egyedül vagyok, tehát nagyon jól jártak.
2020. aug. 4. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Te nyilván csak azért élsz, hogy itt sajnáltasd magad naponta többször. Nem unod még?
2020. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Olyan életet élsz, amilyet csinálsz magadnak.

Ha te megelégszel ennyivel, az a te döntésed, ellenkező esetben ne rinyálj hanem változtass!

2020. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Talán ha vissza mennél a múltba és végig gondolnád, hogy mit tettél, és hová sűllyedtél, és mit műveltél, és őszintén meg is bánnád, helyre raknád, rendeznéd, akkor rátalálnál a kulcsra, ami kéne ahhoz, hogy az életed helyre álljon. De ameddig ez nincs maradsz ott ahol és ahogy vagy.
2020. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Sztem ez csak hozzáállás kérdése. Lehet hogy csak te gondolod magad értéktelennek. Gondolj arra hogy sikeres vagy
2020. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Az ilyen csak azért él, hogy megkeserítse a környezete életét a személyével. Te is ezt csinálod itt, aki olvasott tőled legalább 3-4 ronyát az csakis rosszat fog neked kívánni. De legalább meg is érdemled.
2020. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Megjöttek a Szabó Péterek. :D
2020. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
hogy itt mennyi iligy van.
2020. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a máltai üzletasszonyokat!
2020. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Könny szökött a szembe, mert láttam a nehézségeidet és a jelenlegi gondjaidat. De látom a szemedben a szeretetet, ami békével tölti el a szívünket.
2020. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hogy értéktelen ember lennél, inkább nem találtad még meg azt a pasit, aki értékelni tudna téged, mert csak suttyókba botlottál eddig.

Lehet, hogy itt valamelyikünk pont téged keres, csak nem adsz meg konkrétabb adatokat magadról, pl. kor, lakhely.

Hidd el vannak még rendesebb pasik, nem mind olyan tuskó, mint akikkel eddig volt dolgod.

Én szívesen beszélgetnék veled, de nem tudom, hogy visszaírnál-e nekem...

2020. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!