Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azonnal tudtad, hogy ő az igazi?

Azonnal tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Amikor először találkoztál a pároddal azonnal érezted, hogy ő az igazi vagy kellett egy kis idő, míg megfogalmazódott benned? Azt mondják, hogy érzi az ember, én még sosem éreztem, ezért is állok itt értetlenkedve. :)

Várom a tapasztalatokat!



2020. aug. 4. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező a 9-essel légy óvatos, mert mindig mindenből az eredeti a jó, és sosem a másolat:)


Törekedj mindig az eredetire:)

2020. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Az exemnél igen.
2020. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Sosem éreztem egyik kapcsolatomnàl sem, mondjuk nyilván vége is lett mindnek. Egyébként a mostani kapcsolatomban ezerszer jobban érzem magamat, mint az eddigiekben, a pasi egy az egyben azokért a dolgokért rajong, mint én, nem zavarjàk azok a tulajdonságaim, amiket mások utálnak, és ha kiakadok, nem tovább idegesít, hanem meg tud nyugtatni, az ágyban is profi, elfogadja a munkàmat is. Lehet ő az igazi? Első ránézésre ez meg sem fordult a fejemben, de aztán a végén mégis összejöttem vele, mert van benne valami különleges. Majd kiderül, hogy az-e.
2020. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Én szerintem azért nem éreztem első látásra mert 2.os voltam mikor megismerkedtünk^^ Azóta ő volt a legjobb barátnőm, végül 8. év végén összejöttünk és 2,5 éve boldogok vagyunk. Tudom nem nagy tapasztalat de úgy érzem az életem teljes vele, imádom minden hibájával együtt és mindet tudok róla. Saját bevallása szerint egyébként kb 8. eleje óta gondolt rám komolyan, nekem egyébként le se esett először hogy tetszem neki,de szerencsésen alakult^^
2020. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Mi már 2 éve együtt vagyunk. Legjobb érzés.
2020. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Én is minden kapcsolatomban éreztem, különben össze se jöttem volna az illetővel. Csak akkor van értelme belevágni, ha örökre tervezed.


És szerintem is több potenciális "igazi" van, akikkel szuperül passzoltok. Viszont! Még ha az illető "igazi" is, akkor is dolgozni kell hosszútávon egy kapcsolatért, és ez dönti el végül, hogy a potenciális igazi tényleg igazi-e. Hogy mennyire tudtok együtt és egymásért dolgozni.

2020. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen, szerintem ha tényleg a másik feleddel talalkozol azt rögtön tudni fogod ! Én talalkoztam vele de az élet úgy alakította hogy külön váltak az útjaink és nagyon sokat tanultam a dologból. Az “igazi” nem

Feltetlen lesz a párod vagy kell hogy az örök szerelmed legyen. Nagyon sok minden kell egy tartós és jó kapcsolathoz és az kevés hogy ugyan olyan a lelketek.

Én minden esetre hálás vagyok hogy talalkoztam a másik felemmel .

(Boldog párkapcsolatban elek azóta mással egyébként)

De biztos vagyok benne hogy meg fogok vele talalkozni az eletben ha csak egy baráti beszelgetesre is de akkor is. Ez egy különleges tapasztalat és kapcsolat de nem feleltetlen lesz ő a párod és nem biztos hogy örökké tart majd.

2020. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a tapasztalataitokat olvasgatni! Köszi mindenkinek!
2020. aug. 5. 11:32
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

#3


A "nagy ő" meg "igaz szerelem", ezek ilyen mesebeli fogalmak :)

Szerintem egyik sem létezik. A szerelemmel járó eurofikus állapot úgyis elmúlik maximum másfél év alatt. Ami utána marad, az számít, mert arra lehet kapcsolatot építeni.

Én egy olyan nőt kerestem magam mellé, aki úgy szeret, ahogy vagyok, és hasonlóak az elképzeléseink az élet dolgairól, kiemelten a gyereknevelésről. Nincs sok elvárásom, nincsenek nagy igényeim, de ami nagyon fontos, hogy a gyerekeimnek gondoskodó anyja legyen.

2020. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!