Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírhatok az orvosra köszönés...

Ráírhatok az orvosra köszönés képpen ?

Figyelt kérdés

Eltörtem a csuklómat és ez a bizonyos orvos műtött meg. Nagyon precíz volt és nem mellesleg nekem szimpi is volt. Egyébként semmi extra nem lenne,megírnám hogy pontosan ki vagy és csak megköszönném a munkáját.


Tudom,ez a dolga,de akkor is...



2020. aug. 5. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Nyugodtan ráírhatsz
Hát...jó
Inkább ne írj rá.
43 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Facebookon írnék rá
2020. aug. 5. 19:00
 2/41 anonim ***** válasza:
18%
Ez remélem nem komoly kérdés. Nem tudom nálad hogy megy ez, de ha én orvoshoz megyek és segít rajtam, akkor bizony pénzzel hálálom meg és ott helyben megköszönöm. Nem az, hogy fbn keresgéljem és pár mondattal letudjam. Egy orvosnak pénzt illik adni, nem köszöngetni fbn. Vicc.
2020. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Egyébként még 18 vagyok és zsebpénzem sincs nagyon.

Természetesen ott kontrollnál megköszöntem,mert műtét után nem nagyon tudtam (ugye aludtam,meg nem is jött fel)

2020. aug. 5. 19:10
 4/41 A kérdező kommentje:
*egyébként még NEM vagyok 18
2020. aug. 5. 19:11
 5/41 anonim ***** válasza:
14%
Akkor a szüleidnek kellett volna ezt lerendezniük és nem neked. Máskor ha orvoshoz kerülsz valami komolyabb dologgal akkor tudni fogod. Valamikor érdemesebb előre fizetni, ha több vizsgálat van, mert sokkal másképpen fog hozzád állni, mintha nem fizetnél. Persze ez csak államira igaz, ha magánhoz mész ott így is úgyis fizetsz, csak az baromi drága.
2020. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ezt hogy illik pénzt adni,de ha majd nagykorú leszek,akkor majd adok.
2020. aug. 5. 19:19
 7/41 anonim ***** válasza:
27%

Nem igazán illedelem ez, sajnos a hálapénz intézményének korát éljük.

De nem is annyira ezt akartam írni, hanem, hogy az orvosnak "csak egy munka" vagy. Valószínű havi félszáz ilyen kaliberű műtétje van, neki a sikeresen elvégzett feladaton túl nem vagy több, sőt: talán kevesebb is vagy, hiszen elmaradt a "hálapénz" is.

2020. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon rendes és normális sebész orvos.

Na mindegy,akkor inkább hagyom.

2020. aug. 5. 19:40
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nyugodtan ráírhatsz - legrosszabb esetben megnézi, aztán figyelmen kívül hagyja.


De szerintem jólesne neki az elismerés.


Igen, csak egy munka voltál, de egyben egy ember is, akinek segíteni tudott.

2020. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

9

Nagyon köszönöm.

Én is így vagyok vele,de ha csak a hálapénz...

2020. aug. 5. 19:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!