Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Paul Street szerelmes lehet...

Paul Street szerelmes lehet Izába?Van egy videó amit lemásolt részben Izáról.Örülnék ha összejönnének.Összehozzuk őket?:)

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 22:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Élő embereket nem hozogatunk össze. Majd ha ők úgy gondolják, akkor meguktól megoldják - így csak kínos lesz az egész, és egy nagyobb akció miatt még el is távolodhatnak.
2020. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%
Viccelsz velem? Én is bírom Paul Streetet, de Iza egy nagyon csinos lány. Sokkal jobb kategória nála, minden bántás nélkül.
2020. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
26%

Pólsztrít 🥰😍💪👍🤩



Már vártam, hogy mikor lesz róla megint kérdés........

2020. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy rákerestem erre az Izára, kicsit tényleg hajaznak egymásra. De szerintem pólsztrítnek van csaja, legalábbis a biológiai szükségleteit biztos ki tudja elégíteni, mert -valahogy- minden felületen csorgatják rá a nyálukat a csajok.
2020. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%
Na, a tinicsajok lepontoztak.
2020. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
37%

#5


Szokásuk

2020. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
38%

Iza modell szépségű minimum. Szép a hangja is. Értelmes is.

Paul Street jóindulattal átlagos.

2020. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ki tudja lehet a jövőben közös csatornájuk lesz,és egymás nélkül nem bírnak majd meglenni így csak Paul street feat Iza videó lesz .Paul azt mondta amit gondolunk az hatással van a világra és szerintem nem szebb Iza Paulnál.
2020. aug. 6. 23:30
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem is êrtem miért nem keresték már fel egymást,szerintem Paul kezdeményezne de attól tartok Iza visszahúzodna,valahogy feszeng.
2020. aug. 6. 23:32
 10/39 anonim ***** válasza:
35%
Én meg remélem, hogy Iza talál egy hozzá sokkal jobban passzoló barátot. Ez egy szép ábránd, hogy össze lehetne hozni őket, de attól még, hogy hasonló témákkal foglalkoznak, sok más dologban lehetnek nagyon különbözőek.
2020. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!