Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Óvodás gyerek lehet 'szerelmes...

Óvodás gyerek lehet 'szerelmes'egy felnőttbe?

Figyelt kérdés

Persze nem a szó szoros értelmében szerelmes, hanem nem is tudom tulajdonképpen mi ez.

Dada vagyok egy oviban, fiatal nőként, hosszú barna hajú, szép arcú lány vagyok, mindig kedvesen beszélek velük, imádok őket (nem magam akarom dicsérni, csak gondoltam leírom magyarázatként)


Mostanában úgy vettem észre van kb 2 vagy 3 kisfiú akik, mintha belém habarodtak volna?! o.O

Most ez így kimondva durva, sajnálom, de esküszöm úgy néznek rám, mint egy korombeli szerelmes férfi..

Ilyen létezik? Mert olyanról hallottam már "óvónénibe szerelmes", de én azt hittem ez egy városi legenda vagy vicc, vagy túlzás.

Egy 4-5 éves kisfiú és kettő 6 éves. Tiszta féltékeny az egyik kisfiú ha meglátja, hogy odamegyek egy másikhoz. Harcolnak, ki ülhet az ölembe, kit dajkáljak meg, vagy meg akarjá kmutatni, ők milyen ügyesek valamiben


Szóóval tudom-tudom, furcsa..és lehet zakkantnak néztek, de már esküszöm nem bebeszélem ezt magamnak..rendesen kezd zavarni



#kisgyerek #dajka #óvódáskori szerelem
2020. jún. 2. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, hogy van ilyen. Nem újdonság :D Kinövik :)
2020. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Persze
2020. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, remélem ezt te sem gondolod komolyan, hogy “úgy néznek mint egy felnőtt férfi”...

nyilván most kikerültek egy közösségbe, ahol hozzád kötődnek a legjobban, mivel te foglalkozol velük a legtöbbet, amit eddig az édesanyjuktól szoktak meg (meg persze az édesapjuktól jobb esetben de egy kisfiú nyilván az anyukájába “szerelmes”)


Szóval nem, nem úgy szerelmesek beléd és jobb ha el is űzöd ezt a beteg gondolatot, hogy felnőtt férfiakhoz hasonlítod őket...

Sok kisfiú átesik ezen.

2020. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz nekik egy "crush" pont úgy, ahogy egy velük egykorú kislány is lehetne, de nem kell túlságosan komolyan venni.
2020. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
le is írtam, hogy nem úgy gondoltam, már az első mondatban ha figyeltél! :) ha ilyet 'beteg' volnék..akkor ott bajok volnának, nem kell ez a gúnyos stílus.
2020. jún. 2. 21:19
 6/16 A kérdező kommentje:

engem zavar valamiért, de nem tudom elmondani miért, nekem ez furcsa


De rendben, nem én találtam ki, ilyen létezik

2020. jún. 2. 21:20
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Hajjajj!!!


A MILF mániám az egyik óvónőm miatt indult.

2020. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én négyéves koromban szerelmes voltam anyukám kollégájának a huszonéves fiába. Van is fénykép, ahogyan boldogan ülök az ölében, átkarolom a nyakát és az arcomat az arcához teszem. Emlékszem is, milyen érzelmeim voltak, csak vele akartam lenni, csüngtem rajta, és persze ő is imádott mert cuki kislány voltam. És mondtam is, hogy a Zsolti lesz a férjem. :D Szóval van ilyen, de ezek csak ártatlan érzések. 10 évesen pedig a bátyám 17 éves osztálytársába estem bele. Csak bámultam és vigyorogtam rá, de enném többet én nem is akartam.
2020. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
persze én is így gondoltam természetesen :) Köszönöm, hogy leírtad
2020. jún. 2. 21:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Tuuudom, nem is rád írtam, hogy beteg vagy :D csak ezt a “korombeli szerelmes férfi-t” nem értettem.

De elhiszem, hogy furcsa fiatal dadusként, szokj hozzá biztos lesz még ilyen, hogy a kisfiúk olyanok lesznek mint a matrica.

Anno én is “szerelmes” voltam apukám haverjába, kislányok is ugyanúgy átesnek ezen, szépek is ezek a plátói ovis szerelmek

2020. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!