Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt már alvási paralízi...

Kinek volt már alvási paralízis-e?

Figyelt kérdés
2 naponta kb amikor elalszom felkelek de nem bírok megmozdulni illetve beszélni, de hallom hogy ki mitcsinal stb. De ilyenkor nem csak azt hallom meg látom hanem más dolgokat is odakepzelek amiktől eléggé félek :D Kb 5-6 perc alatt ez elmúlik de elég ijesztő...

2020. aug. 8. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A hanyattfekvés, jóllakottság és a rossz lelkiállapot fokozza. Fordulj oldalra/hasra, nyugtató hatású kamilla/citromfű tea is segít elalvás előtt
2020. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hosszú időszakon át volt. Borzalmas élménynek éltem meg. Mindig démonokat láttam ilyenkor.
2020. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Én galérián a lépcső felé fordulva alszok többet

Ekkor a sz@ros lépcsőre képzelek embereket lényeket amik néznek és nincs szemhéjuk .... Csak néz és jön lassan


Ha a fal felé akkor a páromat látom de borzalmas mintha halott lenne de néz vagy fura mozgásokat végez ááá


Rettenetes mert borzasztó nehéz felkelni belőle és utánna olyan mintha szemeimet összeakasztva néztem volna egy ideig és fáj a szemem.


Lehet rátesz h én nyitott szemmel alszok :'D

2020. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez azért kemény jó hogy nem kaptál még szívinfarktust😂 én ilyenkor csak démonokat szellemeket szem nélkül és néha fej nélkül xd érdekes hangokat tudnak kiadni főleg amikor elindulnak felém, úgy döntöttem inkább teletomom magam minden szarral hogy ne aludjak el :D
2020. aug. 9. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Kétszer már volt. Érdekes élmény, meg kell hagyni.
2020. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kétszer volt, de olyan valóságos volt, lehet nem is álom lehetett
2020. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KaRonyka válasza:

Sziasztok!Velem is többször előfordult már .

Legutóbb pont tegnap éjjel.

Alig ,hogy becsuktam a szemem,iszonyat nehéznek éreztem magam,majd a mennyezetre szálltam 🙄az egész lakást körbejártam, és hiába próbáltam magam eltolni a plafontól, nem sikerült..az emeleten lakom és ahogy a lépcsőhöz értem, ott a testem egy pillanatra elengedte magát, alig bírtam megkapaszkodni.Az egész lakásban a földön mindenhol villanykörték hevertek...Tudtam,hogy csak álom, de nem tudtam felébredni...egy órán keresztül álmodtam ezt.

Mondjuk olvastam,hogy alacsony vérnyomástól ez előfordulhat,hát nekem mindig is alacsony volt és sokszor vagyok ilyen nehéz, béna állapotomban álmomban 😊

2021. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!