Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen alvás paralízisem?

Hogyan legyen alvás paralízisem?

Figyelt kérdés

Szeretnék alvás paralízist, de nem tudom hogyan lehet elő idézni.. Valaki valami tipp hozzá?


Nem kérek olyan kommenteket, hogy inkább ne, mert rossz meg ehhez hasonlókat...


Engem az érdekel, hogy hogyan lehet elő idézni.



2020. júl. 17. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Kábítószerrel, erős nyugtatókkal elő lehet idézni. De úgy is lehet maradni. Semmi negatívat nem írok, sok sikert!
2020. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Mi a frászért szeretnél ilyet? Nekem egyszer volt, és nagyon rossz. (Nem, nem kellett hozzá se kábítószer, semmi. Csak volt, és kész.)


Egyébként nem tudod előidézni, hiszen még mindig senki nem tudja, mi is az valójában, és miért jön. De tény, hogy nagyon fáradtan, stresszesen, szorongva, stb. nagyobb rá az esély.

2020. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert érdekel és kíváncsi vagyok rá :D
2020. júl. 17. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Én csak annyit tudok, hogy ha az oldaladon fekszel, vagy hason, akkor kb. semmi esély rá, inkább azoknál jelentkezik, akik rendszeresen a hátukon alszanak.
2020. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor szokott törvényszerűen lenni, amikor keveset alszok, és másnap végig toppon vagyok, csinálok valamit, és lefáradok, és délután (fényben) lefekszek a hátamra aludni. Ilyenkor mindig szokott lenni, de nem direkt csinálom, csak így alakul. De egy nagyon hosszú és fárasztó nap után este is elő szokott fordulni.

Lényegében egy elkúrt alvási ciklus kell, fáradtság és háton alvás.

2020. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, én el nem tudnék háton aludni, nem is tudom elképzelni, hogyan lehet. Ezek szerint van is benne valami, hogy a nem legmegfelelőbb pozíció az alvásra.
2020. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Nálam is akkor jelentkezett rendszeresen , amikor délután hulla fáradtan a hátamon aludva aludtam el és tudta az agyam , hogy nem kellene ennyit aludni.

Az agyam tudja, hogy fel kell ébredni, viszont a testem hulla fáradt, és nem mozdul.

Nekem is a fáradtság, a kialvatlanság, a stressz és a háton fekvés okozta.

Amúgy néha este meditáció után is volt ilyen, de akkor is valószínűleg a háton fekvés miatt.

2020. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a bal oldalamon fekve jött elő mindig,sok züllés után :D
2020. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig háton alszom, és mégsem szokott lenni. Szerintem inkább függ a fáradtságtól/stressztől, mint a pozíciótól.
2020. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Szarrá cuccozod magadat,teljesen paranoiássá válsz,és akkor lesz alvásparalízised :D Mondjuk utána hónapokig nem fogsz tudni rendesen aludni,annyira félelmetes élmény,de ha erre vágysz,tedd ezt...
2020. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!