Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én unom az állásinterjúkat?

Csak én unom az állásinterjúkat?

Figyelt kérdés

Elterveztem, hogy megyek dolgozni meg lehúzok pár évet, kiváltom a vállalkozóit és 0-24-ben azzal foglalkozok, neeem, erre még arra sincs kedvem, hogy elmenjek 8 órába alkalmazottnak. Pedig elterveztem, de undort vált ki belőlem a dolog.


Voltam már sok interjún, de azzal kezdik, mit tudok a cégről? Mit semmit, megnéztem a cégjegyzékbe ,hogy van e ellene végrehajtás meg, mikori.. és lecsekkoltam a tulajokat face-n, a tevékenysége tele van a élelmiszer eladástól a kiskutya sétáltatásig, honnan a tökömből kéne ismernem egy családi vállalkozást ahol max. 12 ember dolgozik?


Másik kedvencem, meg a nagy cégek és azok meg motivációs levelet kérnek, mit írjak, minek menjek oda minőségellenőrnek? Szeretnék 3 műszakba problémát keresni majd baxtatni a 3 műsztaktól és a kevés fizutól kiégett 50+ éves embereket akik rohadtul nem vesznek komolyan egy 22 évest?


Ja és a tapasztalat, amikor sofőrnek jelentkezek, mégis honnan a túróból legyen , hisz 22 vagyok , le is írtam ,hogy pár hete lett meg az E jogsim, erre, hogy hogyan tudok tolatni? Hogyan?


Traktorosnak sem mehetek, mert nincs tapasztalatom, de tapasztalat nélkül, hogyan lesz tapasztalat ?



2020. aug. 9. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Az a baj, hogy nagyképűen állsz ehhez az egészhez, pedig semmit nem tettél le még az asztalra.
2020. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Kb 20 palyakezdot vettem fel intellektualis szakmai munkára, de ha valaki ilyen arrogánsan buta lenne, akkor hamar fennakadna a rostán. Nem a probléma a probléma, hanem a hozzaallasod a problemahoz a problema.
2020. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb ceg azt hiszi hogy önmegvalositaskent akar menni hozzajuk az ember, es a kereset csak egy mellékes reszletkerdese a motivacionak.

Mintha nem lennének képben, hogy az emberek 99%-a csak a fizuert megy jelentkezik.

Igazabol talan egy joindulatu feltételezés az hogy teged az erdekel hogy hozzategyél a céghez vagy tarsadalomhoz vmi értéket.


Mondhatnàm udvarias gesztus.

2020. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi ésszel és ilyen hozzáállással nem csoda, ha senki nem akar veled foglalkozni!
2020. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Nalam amugy forditva volt ez a tema hogy mit tusok a cegröl azaz sertö volt amit mondtak:


Vizgazdalkodasi cègröl van szo ahova jekentkeztem. Interjun elkezdtek kerdezni mit tudok a cwgröl (en sem néztem utana), de anno suliban tanultuk hogy a vizforgatas tisztitas szolgaltatas stb a környezetvedelem vedelem csoportjaba tartozik igy arrol kezdtem hadobalni.

Erre leesett az àlluk es dicseretkèppen azt mondtàk hogy làtjuk készült a cégböl.


Es mégcsak megsem fordult az bennük, hogy csupan mert tanultam bakker, es tanult kepzett ember jelentkezik hozzatok. #$%!$@


De ugye erre nem mindhattam azt hogy nem nem keszpltem a cwgböl bocsi hanem csak suliban tanultam..

Igy lenyeltem. De igen sertö volt hogy azt hiszik csak azert tudom mert kinyomoztam a googleböl a ceg profiljat csupan egy interju miatt. Amugy meg hot sötét lennék a temaban. Mondhatni ök kapàltàk el magukat elöttem.

2020. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
*nem készültem a cégböl
2020. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nem arrogancia ezek tények.
2020. aug. 9. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Már az is arrogancia, hogy ilyen kijelentést teszel. "Tények". Persze, mert te mindent mindenkinél jobban tudsz, igaz?


Elég undorító ember vagy, Balázska, ezt eddig is tudtuk, de most már tényleg elég belőled.

2020. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
A lepontozot is remelem majd hülyének nézik akkor, ha màr szerinte ez lepontpznivalo hogy en viszont sèrtésnek vettem.
2020. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki a tököm az a Balázska, miért félnek tőle ebben a kategóriában? Közlekedésben meg a Volvo s40 a mém, mi ez ?
2020. aug. 9. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!