Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fair az, hogy nekünk...

Mennyire fair az, hogy nekünk rendesen be kellett anno járni iskolába és egyetemre, míg most online oktatás miatt teljes lazaság van/lesz?

Figyelt kérdés

Nem kell korán kelni

Lehet puskázni, a számonkérés egy vicc

Nem kell az idióta osztálytársakkal lenni


Marhára nem fair!!!!!


2020. aug. 9. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Most ez komoly ?

Neharagudj de egy vírus kellős közepén vagyunk örulj hogy élsz

Hogy nem vagy beteg

És te ezzel foglalkozol ?

Ki nem sza* ja telibe hogy ki puskázik az előbb utóbb úgy is megbukik mert önálló gondolata nem lesz na meg aki puskázni akar az megoldja minden körülmény között mivel aki nem tanult annak nincs mit veszteie vagy tud sikeresen csalni vagy így is úgy is megbukik vagy rossz osztályzatot kap szóval mindegy ( szerinted a suliba nem csalnak az emberek OHh dehogy nem )

Saját magaddal foglalkozzal hogy te mit értél el mindig magadnak tanulsz. nem másnak

És ha már így nézzük hogy mi fair akkor szerinted az online oktatás hatékony ?

Szerinted követni lehet az anyagot ?

Kitől kérsz segítséget ha nem megy ?

Mivan ha elmegy a net és te lemaradtal az anyagról ?



Mert lehet hogy el lehet bliccelni későn kelni meg a ki kérdezgetes vicc ...stb Ahogy te fogalmaztal de akkor kérdem én az ilyen le tud diplomázni ? Vagy meg 50 évesen se viszi semmire ? Akkor mi értelme egyetemet választani ?


Hidd el csak a hülyék gondoljak előnynek a helyzetet a valóság az hogy így sokkal nehezebb készülni

Ha meg nem keszulsz csak saját magadnak artalsz vele a kutyát nemérdekil hogy veled mi lesz

Téged érdekel a saját jövőd nem a másikat

2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Nem tudom, mit kell siránkozni. Én is bejártam, mégse sajnálok senkitől semmit. Nekem attól nem lesz jobb. Tessék dolgozni a céljaidért és nem a tanár távollétére meg online vizsgákra számítani, hogy átsurrogj egy kettessel.

Minek mész egyetemre, ha vizsgázni derogál?

2020. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mit szóljanak azok, akik a világháború idején jártak iskolába? Vagy mit szóljanak az elmaradt törzsek gyermekei, akik azt se tudják mi az az iskola?


Inkább tedd össze a két kezed, hogy nem kaptál soha körmöst mondjuk.

2020. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja bezzeg az én időben réti sasok reptettek a tajga felett az iskoláig! Örültem ha nem ugrott nekem egy vad medve reggeli előtt! Bezzeg a mai gyerekek csak kényelmesen vannak...
2020. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Sokan élő órákat tartottak az eredeti időpontokban, vagyis a reggel 8-as előadásra ugyanúgy fel kellett kelni mint a tantermi oktatás esetében. Persze, nem kellett készülődni, bemenni az egyetemre stb., de ettől még egyáltalán nem tudtál csak úgy lazsálni és lábat lógatni egész nap. Ezeken az órákon nagyrészt el is várták a jelenlétet, de nekem pl. sok tanárom akkor is vezette a katalógust, ha nem tartott órát (pl. volt akinek a megadott határidőig minden héten be kellett küldeni egy beadandót, ami csak annyit jelentett mintha aláírtál volna egy darab cetlit). Plusz, ha esetleg tovább is tudtál aludni vagy kényelmesebb volt, elég sok feladatot kaptál és sokkal inkább magadra voltál utalva, önállóan kellett tanulnod, ami nagyon sok időt elvett.

2. Szerintem sokkal, de sokkal nehezebb így puskázni... ha egyáltalán lehet. Volt olyan oktatóm, aki inkább a beadandót választotta a vizsga helyett és az tényleg könnyebb volt (bár nyilván azzal is van munka). Viszont az online vizsgák sokkal nehezebbek voltak, mert sokszor lehetetlen időkorlátot adtak. Az alapból 90 perces vizsgából lett 45-40 perc, 3 oldallal, kifejtős kérdésekkel, feleletválasztós kérdésekkel. Én sokszor örültem, hogy egyáltalán el tudtam olvasni és értelmeztem a feladatot, megválaszoltam és be tudtam küldeni időben... nemhogy még puskázni is tudjak. Ráadásul tök nehezek is voltak, sok volt az úgymond "gondolkozós" feladat, mert a tanárok féltek a csalástól.

3. Az szaktársak vagy osztálytársak pedig szerintem nem feltétlenül idióták... én sem kedvelek mindenkit, én sem szeretek mindenkivel együtt dolgozni stb., de egy idő után nekem pl. az is hiányzott, hogy egyáltalán bemenjek órára és beüljek egy előadásra a 100+ ember közé. Az otthoni tanulás elég monoton és ingerszegény volt, már hiányzott az egyetemi közeg.

2020. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Irigy kutya bújj a lyukba
2020. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!