Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket hány éves korotokog...

Titeket hány éves korotokog kísérgettek a szüleitek?

Figyelt kérdés
Én 20 vagyok, de még mindenhova jönnek velem. Eléggé szenvedésként élem meg, közlekedni se tudok, hiszen nem tanulntam meg. Nem akartam őket megbántani, ezért nem kértem őket, hogy ne tegyyék.Tegnap eléggé elkeseredett voltam, anyám rákérdezett, hogy miért és elmondam neki, mire nagyon megsértődött. Ő mindenen megsértődik, ami nekem xar, plusz barátaim sincsenek az állandó kísérgetés miatt, ami szintén xar. Viszont végre anyám ezt elengedte. Hogy tanuljak meg jól tájékozódni pőest megyében? Titeket meddig kísérgettek a szüleitwk, hány éves korotokig és hogy szoktak le róla?

2020. aug. 10. 18:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tudod vidéken is vannak nagyvárosok. Igaz nem Pest, de azért egy Debrecen, Nyíregyháza, Pécs... nem kicsik.

Azt tudod, hogy ezen csak 1 dologgal tudsz változtatni, ha elköltözöl és igen is bele kell állni a konfliktusba, hiszen felnőtt ember vagy baxxxa meg, nem egy dedós. Majd dolgozni is anyukád kísér? Lehet bepukkad egy ideig, de sose fogja elfogadni, hogy felnőttél. Lehet valami mentális baja van, hogy képtelen elfogadni, te pedig csak segítetted, mert kimaradt a lázadó korszakod. Durván manipulál most is, hogy nem megsértődik, neked meg lelkiismeret furdalásod lesz. Ki kell állnod magadért az életben, mert el fognak taposni. Igen konfliktus is kell és itt nem te vagy a hunyó, hanem anyukád, mert szándékosan tart burokban. Pszichológusra lenne szükséged neki is és neked is. Amire te vágysz egy természetes dolog, az ember felnő és kirepül.

Jah és azon se lepődnék meg, ha egy esetleges elköltözés hírére előhúzná az "akkor öngyilkos leszek" kártyát, csak azért hogy lelkiismeret furdalásod legyen és manipulálhasson.

Fájdalmas a elválás itt, de szükséges, mert sose lesznek se barátaid, se párod, se normális életed.

2020. aug. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Az a jó, hogy dolgozni kísérni nem tudna, mert neki is kell. :D Pszichológuson már gondolkodtam én is amúgy.
2020. aug. 11. 17:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!