Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket hány éves korotokog...

Titeket hány éves korotokog kísérgettek a szüleitek?

Figyelt kérdés
Én 20 vagyok, de még mindenhova jönnek velem. Eléggé szenvedésként élem meg, közlekedni se tudok, hiszen nem tanulntam meg. Nem akartam őket megbántani, ezért nem kértem őket, hogy ne tegyyék.Tegnap eléggé elkeseredett voltam, anyám rákérdezett, hogy miért és elmondam neki, mire nagyon megsértődött. Ő mindenen megsértődik, ami nekem xar, plusz barátaim sincsenek az állandó kísérgetés miatt, ami szintén xar. Viszont végre anyám ezt elengedte. Hogy tanuljak meg jól tájékozódni pőest megyében? Titeket meddig kísérgettek a szüleitwk, hány éves korotokig és hogy szoktak le róla?

2020. aug. 10. 18:35
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*korotokig


Bocsi siettem

2020. aug. 10. 18:36
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy valaki nem hagyja hogy a 22 éves gyereke éjjel 11-kor munka után, lány létére egy teljesen kihalt részen fél- 1 óráig gyalogoljon-az nem xar. Max téged zavar, mert a kutya nem törődött veled.Mással meg igen.
2020. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6
2020. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én nagycsoportos koromban már egyedül/csoporttársakkal jártam oviba, de azt hozzá kell tennem, hogy ez vidéki kisváros.

Ebben a korban azért úgy gondolom hogy teljesen indokolatlan egy értelmileg egészséges fiatal kísérgatése. (az más dolog hogy éjszaka, rosszabb környéken esetleg kimennek eléd)

2020. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Altalanos 6-odikban mar egyedul jartam iskolaba.
2020. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2# velem pont sokat törődnek, és ettől leszek önállótlan. A túlféltés létező dolog. A többiben meg gondolom magadról írsz, mert sem 22, sem lány nem vagyok, és nem éjjel 11-kor mászkálok. Amúgy Pesten van közvilágítás :D Nem kell személyeskedni, ha enélkül nem tudsz válaszolni (csak mert neked isteni nézőpontopd van, nekem meg "ilyen proli", hogy mer különbözni a tiedtől) akkor ne írj semmit, köszi.


3# komolyan?

2020. aug. 10. 18:53
 7/22 A kérdező kommentje:

Én nappalról írok a szövegemben nem éjjelről, Bocsi, ezt nem pontosítottam. Amúgy Pest megyében élek, itt általában jó a közvilágítás.


Köszia válaszokat!

2020. aug. 10. 18:54
 8/22 anonim ***** válasza:
7 Nem magamról írtam, és már ezer éve az illető, aki miatt indítottad a kérdésedet egyedül, önállóan közlekedik a testvéreivel, de ha kell, és kéri bármelyik a világ végére is érte megyünk:)
2020. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3
2020. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kb 7 eves koromtol. A szuleim nem szoktak le, hiszen sosem szoktak ra hogy kisergessenek ha nem muszáj.

Nálunk a túlféltés meg egy annyira nem létező dolog, hogy 14 evesen ott mertek hagyni egy erdei házban a 8 eves öcsémmel kettesben ejszakara.

2020. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!