Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kibírhatatlan ez a kegyetlen,...

Kibírhatatlan ez a kegyetlen, fullasztó hőség. Más is alig várja már, hogy ez a létező legborzalmasabb évszak végre véget érjen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 22:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%

Aki szerint nem volt még idén meleg és nem meleg a 34-35 fok az szakadjon ki a légkondis épületekből és ne a strandon a hidegvizes medencéből, hideg üdítővel a kezében mondja azt, hogy nincs meleg. Tessék akkor kimenni földekre dolgozni, aszfaltozni, a tűző napon fizikai munkát végezni. Esetleg egy 10.emeleti panellakásban ücsörögjön légkondi nélkül. Aki csak a semmittevést meg a kényelmet tapasztalja a nyárból, annak persze, hogy nincs meleg.


Szerencsére nekem nem kell elszenvednem azokat a borzalmakat amiket fentebb felsoroltam, de még így is azt mondom, hogy igenis nagyon meleg van.

2020. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%

#21

Se az otthonomban, se a munkahelyemen nincs légkondi.

Mint írtam, strandon se nagyon voltam.

És mégis hűvösnek érzem.

Akkor most mi van? :D

2020. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
22 Nem tudom, hogy te hol dolgozol és milyenek a munkahelyed épületének az adottságai, azt sem tudom hol és milyen házban laksz, de egy egészséges ember biztosan nem érzi hűvösnek a 34-35 fokot.
2020. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%

#23

De épp ez az, idén talán ha egyszer éreztem 35 fokot...

Munkahely BP belvárosa, légkondi nélküli régi épület, nyitott ablakkal, ventillátorral. Holnap lehet hogy behozok egy hőmérőt, kíváncsi vagyok hány fok van. :D

Otthon az agglomeráció, kis falu a hegyek között, a lakásban 21-23 fok van légkondi nélkül. Az udvarban 33 volt eddig max, és az se sokszor. Most ezen a héten akartunk menni strandra de eddig minden nap inkább esős, ronda, hűvösebb idő volt, nem volt elég meleg.

2020. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
24 Értem. Én a dél-alföldön lakom és itt meg lehet dögleni. A lakásunk egy erdő mellett van, nincs légkondi, egész nap le van húzva a redőny az összes ablaknál és 27 fok van bent.Tégla építésű lakásban lakunk, nem panelben. A belvárosi panelekben simán van 38-40 fok is. Légkondi nélkül élhetetlen.
2020. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
12%

#25

Én ezt értem, de a kérdés arra vonatkozott, hogy ki hogy bírja. Nyilván a saját körülményeimről tudtam írni.

Máshol biztos melegebb van.

Bár nemrég voltunk délebben (pécs) és napi 2-3 hideg zivatarral lettünk csak gazdagabbak. :D

Bolond az időjárás, na.

2020. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
26 Igen, igen. Én sem bántani akarlak. Csak kicsit irigykedem azokra, akik hűvösebben vannak. :D Egyébként is téli születésű vagyok, nekem akkor a legjobb mikor bejön az ősz.
2020. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
Én az idén vettem észre, hogy nem bírom a meleget, igaz el is vagyok hízva, +20 kg felesleg van rajtam, ha ez számít. Még tavaj is jobban bírtam a meleget. Talán nem tudom kialudni magam, mert a szobába éjszaka is 28-28,5 fokot mérek éjfél körül. Nyugati fekvésű az ablak, szigetelés nincs, és a falak estére nagyon felmelegszenek, és tárolják a hőt kb a hajnali órákig. Tavaj egy hűvösebb szobába aludtam, de sajnos nem költözhetek oda vissza.
2020. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#27

Tegnap 4 körül értem haza, akkor 26 fok volt az udvaron. Ma reggel 17, mikor indultam melóba. Elfelejtettem behozni hőmérőt. :)))

2020. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#30

Miért, talán tilos az eszmecsere mindenről, ami nem világmegváltó gyakorlatias téma? :D

2020. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!