Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik évszak a kedvencetek,...

Melyik évszak a kedvencetek, és miért?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 22:06
A kérdező szavazást indított:
ősz
tél
tavasz
nyár
60 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Tavasz,mert akkor már nincs hideg,de kánikula sincs,lehet menni az elején síelni,a végefelé temgerben fürdeni is,az oktatás is lazul (kivéve ugye a vizsgák),+ gyönyörű a természet ilyenkor :)
2020. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nyár: szeretem a meleget, a strandot, a zöld természetet, a madarak csivitelését, a nyári zivatarok utáni szivárványt, a kirándulásokat, a nyaralásokat, azt, hogy kevés ruha is elég, sőt, az is nagyon jó, hogy sokáig van világos. :)
2020. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Mert ősszel születtem,mert imádom az ősz színeit, illatát,a varjakat,amikor megjelennek,az esti füst szagot,a bekuckozas kezdetét,de azt is,hogy már nincsdög meleg,hanem elviselhető az idő. Nincsenek legyek, szúnyogok,vagy legalábbis kevesebb.
2020. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is tavasz vagy ösz.


Nyàr eleje vagy nagyon a vége. Én csak a szélsöségeket nem birom, a nagyon meleg, vagy ujjfagyaszto hidegeket. A nyarat es a telet.

Nyaralàs vagy ünnepek ide vagy oda.

De amugy külföldön meg semmi bajom a nyàrral. Ugy nez ki csak nàlunk vannak 40 50 fokok is mashol nem

2020. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Tavasz vagy az ősz.

A tavasz, mert már nincs olyan hideg, éled a természet és jó idő van, az ősz meg azért, mert szeretem a hűvös időt, amikor már pulcsiban/vékony kabátban kell mászkálni, de nincs még az a vad téli hideg.

2020. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Ősz. Nem bírom a nagyon meleget, 25 fok után már kellemetlen, 30 fok felett elviselhetetlen nekem az időjárás, a tl hidegben meg csak a túlélésre játszok :D.

Az ősz azért is a kedvencem, mert akkor szeretek a legjobban öltözködni. Lehet, hogy bután hangzik, de az időjárás és az évszak hangulata abszolút az, ami az én öltözködési stílusomban megjelenik. Sötétebb, neutrális színek, vékonyabb dzsekik/kabátok, bokacsizmák, bakancsok. A kedvencem. Ha tehetném egész évben így öltöznék "ősziesen".

Meg ez ilyen iskolai berögződés, de én stréber gyerek voltam, mindig vártam az iskolakezdést, és hát az is ősszel van :D

Meg a szülinapom is.

2020. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Tavasz, mert évi 2/365 olyan nap van, amikor valóban kellemes tavaszi az idő, így ez a két nap a legértékesebb.
2020. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
A tavasz volt, amíg voltak rendes évszakok.
2020. jún. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz eldönteni: a tél, mert lehetséges a hó megjelenése. Az ősz, mert akkor olyan háborús hangulatom van. A tavasz, mert reménykeltő a jövőre nézve. A nyár, mert látni sok mezítlábas nőt:).
2020. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
A tavasz,mert jobban csiripelnek a madarak.
2020. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!