Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a tipikus magyar...

Szeretitek a tipikus magyar ételeket?

Figyelt kérdés
Miket szerettek közülük és miket nem? Szóltak már be amiatt, hogy szerettek/utáltok egy adott magyar kaját?
2020. aug. 11. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

A töltött káposztát, meg paprikát nem.

A többit viszont igen.

2020. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán szeretem, mert a legtöbb nehéz zsíros vagy túlzottan paprikás. Legjobban a lecsót utálom, nehezen tudok elképzelni rosszabb ízű ételt. De nem vagyok oda a pörköltért, szalonnáért, hurkáért, a legtöbb kolbászt sem szeretem. A főzelékek lehetnek jók vagy rosszak is, elkészítési mód függő. De nem szeretem a káposztás ételeket sem.


Amiket szeretek az a halászlé, csirkepaprikás (és rokonai, pl. harcsapaprikás), gulyást, babgulyást ha jól csinálják.


Igazából a paprikás ételek közül inkább a fűszerpaprikával készülteket szeretem, de amikor konkrétan paprika darabokat főznek, mint a lecsó esetében, annak már a szagától is hányás kerülget.

2020. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok turbómagyar, így az van, ami.
2020. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, bár azért sokszor jól esik a változatosság is. Mármint úgy értem, hogy más nemzetek konyhái felé is elkalandozni.
2020. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze. Halászlé, paprikàs, pörkölt, körözött(ez örök kedvenc vacsorára), töltött káposzta, túrórudi, Dobos torta, palacsinta, töltelék, paprikás krumplit, krumplis tészta, húsleves, Jókai bableves, szinte minden jöhet, főleg ha jó zsíros. Amit nem szeretek az a pacal, kocsonya, meg a főzelékek.
2020. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Általánosságban én sem igazán szeretem a magyaros kajákat és sokszor megkaptam már életemben, hogy "nem vagyok igazi magyar" emiatt, meg hasonlók 🙁

2020. aug. 12. 20:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!