Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem tud...

Mi történik, ha nem tud visszaadni a futár?

Figyelt kérdés

Holnap reggel jön a futár, és legutóbb is azt mondta, hogy nem tud visszaadni (már megismerem, mindig ugyanaz a srác jön a környékre), de csak tízezeresem van, az összeg pedig amit fizetnem kéne az 4490 ft. Azért ekkora borravalót nem akarok neki adni, mert a százast-kétszàzast így sem adja vissza soha... Másképp nem tudok neki adni. Küldjem el, ha nem tud visszaadni? Vagy ilyenkor mi történik?

Elfelejtettem pénzt váltani, tudom az én hibám, de ne támadjatok le ezért!

Kártyával nem tudok fizetni.

Eddig mindig egy nő járt hozzánk, ő volt a futár, de mióta ez a srác van, ez mindig azt mondja, hogy nem tud visszaadni...


2020. aug. 11. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a borravaló miatt mondja, hogy aprót nem tud visszaadni.


Nyílván lesz nálla 5 ezer forint, de a 10 Ftot nem biztos hogy vissza adja...

2020. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nálunk egyszer eljatszotta egy futár. Mondtam neki hogy akkor várjon, lemegyek felváltani a pénzt. Rögtön lett még aprója is.
2020. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tud, csak nem akar.(a futár szempontja is érthető) Küldd el , hirtelen lesz váltópénze valószínűleg. Egyébként mondd meg neki hogy mennyiből kérsz vissza! Utálom az ilyet aki önkényesen becápázza amit gondol magának


Máskor ne felejtsd el és legyen nálad koppra annyi pénz amennyit szánsz a csomagra meg a futárra és nem idegeskedsz ezen feleslegesen :)

2020. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jattos környezetben dolgozom, de ha szándékosan csinál ilyet egy valaki, az nálam is kiveri a biztosítékot. Egyszer el lehet játszani, kétszer is, harmadszorra viszont bekészítek fixen annyi lóvét, és az 5 forintosokat se fogom kihagyni. Negyedszerre lesz váltója és örülni fog a korábban megszokott 2-300 jattnak is.
2020. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RivalTin válasza:
Ne tessék hinni a futárnak. Ennyiből még simán vissza lehet adni. 5 ezer van minden futárnál legalább ezresekben meg 500-asokban és annyi apró, hogy agyon lehetne verni vele akárkit😅 (Ja és én is futár vagyok, úgyhogy ez nem csak sztereotípia.)
2020. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kamuzik:D Azóta mi lett kérdező?
2022. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!