Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam, mit tegyek?

Nincs önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt. Előtte 2 kapcsolatom volt, mindketten megcsaltak. Emiatt már alapból nem bízok a pasikban, de úgy érzem vele végre tudok tervezni. Az elején nagyon bántott, hogy rengeteg lány haverja van, és össze szoktak járni kávézni, vagy bulizni, de megszoktam pár hónap után, és sikerült megismerni őket. Mostanában mivel mindketten rengeteget dolgozunk, nem sok idő jut kettőnkre, és nyilván a barátait sem akarja elhanyagolni. Ha véletlen van időnk és elmegyünk bulizni, bánt, hogy nem is nagyon velem táncol, hanem velük, vagy velük dumál. Amúgy meg itthon csak filmet nézünk, kettesben nem is megyünk sehova, max vásárolni. Ház és baba is van tervben. Mindig küldi a hirdetéseket, hogy nézzem meg milyen jó házakat talált, babaszobát is ki lehet alakítani benne, stb. Szóval tényleg látom rajta, hogy szeretne velem családot. Viszont az utóbbi pár hétben nagyon magamba roskadtam. Csúnyának érzem magam a haverjaihoz képest, nem értem miért velem van, mikor sokkal vékonyabb, csinosabb lány barátai vannak, a kollégáiról nem is beszélve. Mindig ha elmegyünk velük szórakozni, hozzájuk mérem magam és a végén teljesen befordulok amit a párom is észrevesz. Nem tudok felszabadultan táncolni, jól érezni magam. Ez lehet, hogy az előző kapcsolataim miatt van, nagyon félek, hogy el fog hagyni egy jobb nőért. Ebben lehet az is szerepet játszik, hogy konyhán dolgozok, és egyszerűen nincs energiám és időm magamra, hogy néha kicsinosítsam magam, vagy hasonlók. Szinte minden nap fel van kötve a hajam a munka miatt, elkezdett hullani is, táskásak a szemeim, és rosszul érzem magam a bőrömben. Már rengetegszer átrágtuk, leültünk megbeszélni, és mindig megnyugtatott, hogy neki lehetnek bármilyen haverjai, én kellek neki és velem tervez családot. De ha egyedül maradok a gondolataimmal, mindig olyan szituációkat találok ki, aminek az a vége, hogy szakítani fog velem. Attól félek, hogy félre fog lépni ő is valakivel, és újra ott leszek, hogy a semmiért szerettem valakit. Rengeteget sírok emiatt amikor nincs itthon. Nagyon rettegek attól, hogy ő is el fog hagyni az egyik szebb lány haverja miatt. Ha tiszta fejjel gondolkozok, tudom, hogy nem tenne ilyet, mert velem akar lenni, de ezek a rossz gondolatok végigkísérik a mindennapjaimat és már kezdek beleőrülni. Nem tudom mit tegyek :(

2020. aug. 12. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad teremted meg azt a lehetőséget, amitől rettegsz.
2020. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1+ És nem csak magadban, hanem a körülötted lévő atmoszférában is.
2020. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Babaval még maganyosabb lennel. Nem ertem miert van tervben.
2020. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem felmerült a kérdés,hogy kettesben miért nem csináltok programokat?
2020. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem voltam egyértelmű: nem most szeretnénk babát, hanem pár év múlva.

4-es: Azért, mert ütközik a napirendünk, én éjjel dolgozok, ő nappal, és nem tudunk így elmenni programozni:(

2020. aug. 12. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Par ev mulva rosszabb lesz ha neki mar most uncsi veled lenni csak.

Igy ertettem.nem a màra gondoltam

2020. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem,viszont amikor van szabadnapotok akkor a haverokkal vagytok?

Mert kellenek a közös programok,élmények,emlékek.

Nem kell elhanyagolni a barátokat de ez nem mehet a kettesben töltött idő kárára.

Szerintem neked is jót tenne ha néha tartanátok randi estét a haverokkal bulizás helyett.


Másik meglátásom,hogy egy szép nőnél is van egy szebb...szóval felesleges azon kattognod ki szebb nálad ,hogyha a párod téged választott.A szépség relatív.Biztos szépnek tart ha veled van.

2020. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, akkor általában a haverjaival vagyunk. Mielőtt velem összejött, minden héten eljártak bulizni, és múltkor amikor mondtam neki, hogy most menjünk el csak ketten valahova, pár nap múlva megkaptam az egyik spanjától, hogy miért nem lehet elérni a páromat, meg, hogy miért nem jött inni aznap...
2020. aug. 12. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Mások szerint egy szinten vagytok külsőleg? Ez lényeges.
2020. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen
2020. aug. 12. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!