Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok az olyan...

Hogyan viszonyultok az olyan öngyilkos emberekhez, akikről sejthető, hogy rettenetes életet éltek?

Figyelt kérdés
És bármit is tettek, nem tudtak kikeveredni a szerencsétlen sorsukból???

2020. aug. 12. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölte magát, akkor már nem létezik, elmúlt, sehogyan sem viszonyulnak hozzá. Nem a jelenhez tartozik már.
2020. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom, hogy mesterségesen is lehet okozni ilyet, és generációsan is lehet örökölni,meg cselekedetekből is össze lehet szedni szerintem nem okoz gondot, és teljesen normálisan állok hozzájuk. Ugyan olyan emberek mint bárki más. Kinek ez, kinek az van a láthatatlan puttonyában.
2020. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rengeteg öngyilkosságról hallok mostanában és annyira sajnálom ezeket az embereket:/ Megszakad értük a szívem.
2020. aug. 12. 15:23
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrét saját gondjaim vannak, irigyellek, hogy csak távoli problémákkal nézel szembe, amik nem a tiédek. Maradjon így.
2020. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Annyira nem lehet kerek az életem, ha ilyeneket kérdezek...
2020. aug. 12. 15:26
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem több gyerek- és fiatalkori barátom, haverom lett öngyilkos az évek során. Közülük egyre nagyon haragudtam, hónapokon keresztül rágódtam rajta, hogy miért döntött így. Sajnáltam őt is, magamat meg talán még jobban. Neki csak pár mozdulat volt, nekem azóta is teher. Ha tényleg csak elmúlunk a végtelenben, már soha többet nem tudjuk megérteni egymás fájdalmát, ezért (is) nagyon remélem, hogy a létezésünk nem ér véget a halállal.
2020. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5 Nekem az a furcsa bennetek, hogy egyetlen egy nem ment utána közületek annak, hogy honnan ered ez az egész amibe keveredtetek. Pedig csak kutatni kell hozzá, és a kutatás mellékterméke pedig a megoldás kulcsa. Azé a megoldásé, ami sikeresen kihozza az embereket a megoldhatatlan problémáikból.


Lásd Gera Zoli

Balogh Ferenc aki 4 kisgyermeket vesztett el 2 éves korukig

Gesztesi Károly

és még egy csomóan, bele vehetjük még akár Trumpot is.

2020. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pedig az lenne jó, ha nem lenne semmi, mert akkor szenvedés sem lenne.
2020. aug. 12. 15:37
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7+ Bocs Pajor Tamást lefelejtettem, pedig ha valakit nagyon meggyötört az élet ők azok.
2020. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Jobb neki". Jobb lenne nekem is, valamiért mégsem vettem még rá magam. Mondjuk ami késik nem múlik.
2020. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!