Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Pisiltél a természetbe...

Lányok! Pisiltél a természetben guggolás helyett, kidőlt fára, vagy kivágott fatuskóra ülve?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez is valami újabb fétis akar lenni?
2020. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Tudod, perverz baratom, nekem olyan izmos a combom, hogy en nem otthoni vecen is a levegoben ulok kozben, hogy ne erjek semmihez. Erdoben arra szolgal a fa, hogy takarjon.
2020. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Hogyne, fel is kapaszkodtam 4 méter magasra és onnan csurgattam, lefelé meg a fa kérgéhez nyomtam a seggem, hogy jó alaposan kitörölje wc papír híján.


Te sem gondolod komolyan...

2020. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mennyivel békésebb lenne ez az oldal ha a parafilok összejönnének hetente egyszer kiverni egymásnak...
2020. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Persze, minden álmom ráülni egy koszos fatörzsre, hogy aztán ki tudja mit szedjek össze róla. Talán még egy bogár is mászkálna a seggemen.


Kösz, nem.

2020. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, mert nagyon kellett, de már nagyon elfáradt a lábam a túrázástól.


Meglepően kényelmes volt :)

2020. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sosem volt ilyen
2022. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!