Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem saját testsúlyos...

Elkezdtem saját testsúlyos edzésgyakorlatokat végezni (fekvőtámasz, húzódzkodás, guggolás stb stb. ) Mennyire természetes az, hogy a 2.3. edzőnapon ugyan abból a gyakorlatból nehezebben, vagy akár kevesebbet tudok elvégezni?

Figyelt kérdés

#edzés #gyakorlatok száma
2016. máj. 26. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen, ha nincs beiktatva pihenő nap illetve ha szar mellette az étrended és/vagy nem alszol eleget.
2016. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha túl intenzíven csinálod, akkor a minden napos edzéssel a fejlődés ellen dolgozol.


Van két választásod, vagy elkezdessz rövid intenzív edzéseket tolni és pihenőnapokat hagysz a testednek, vagy többperces pihenőket hagysz a szériák között és nem tolod bukásig a sorozataid.

2016. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem regenerálódsz rendesen, akkor kevesebb megy. Több pihenés kell. Ennyi.
2016. máj. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szar étrenddel, nyugtalan alvással igazából sosem fogsz tudni normálisan edzeni. Tudom, mert 2 éve élek ebben. Rohadt jó amikor nem ettél normális kaját, mert egyszerűen nem tudsz, odamész féléhesen, aztán le kell venni 10 kilót a súlyból, mert már majdnem agyonnyomott. Jobb napokon jobban megy, amikor eszek és kialszom magam. És sose eddz 2 nap egymás után.
2016. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a kevés pihenőidő volt a gond, így hogy beiktatok két edzés között egy teljes pihenőnapot máris érezhetően jobban teljesítek. Az ételekre igyekszem odafigyelni, egyre több zöldséget és gyümölcsöt eszek, jobb minőségű húsokat, és a lisztből készült termékeket is minimalizáltam, abból is áttértem a teljes kiörlésűre. Néha előfordul, hogy megeszem azt amit korábban, de igyekszem egyre jobban csökkenteni ezeket. Most ott tartok, hogy lebetegedtem, így valószínű kimarad 1-2 nap edzés.
2016. máj. 29. 15:36
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Jobbulást és jól tetted, hogy hagysz pihenő napot.
2016. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 31. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!