Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Nők! Szüleitek tanítot...

Lányok, Nők! Szüleitek tanítottak meg a természetben guggolva pisilni, vagy magatok találtátok ki hogyan kell?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Anya tanított meg, amikor ovis koromban sokat jártunk kirándulni.
2017. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mi ebben a bonyolult? Még hogy lehet pisilni a természetben, kézen állva?
2017. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen is-is. Konkrétan nem igazán emlékszem,hogy anya tanította volna meg. De biztos lehetett valami ilyesmi is.
2017. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan én sem emlékszem rá, de szinte biztos vagyok benne, hogy tanították. Magamtól nem jutott volna eszembe leguggolni ehhez a művelethez 2-3-4 évesen.
2017. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Kitaláltam.

Keresel egy fát és neki kell dőlni a hátaddal 90 fokos behajlított térdekkel. A fa kérgezete elvezeti a folyadékot és nem megy rád plusz sokkal kényelmesebb mint guggolni sztem.

2017. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra, már nem emlékszem :-D De gondolom, mert a nyilvános vécé fölé guggolást elmagyarázta, amikor négy évesek voltunk az ikertesómmal, egész konkrétan a Pólus pláza vécéjében :-D Akkor az tök új hely volt. Szóval valszeg a természetbent is csak arra nem emlékszek :-D
2017. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 12 vagyok, és még mindig nem tudok természetben pisilni.
2021. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!