Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz fiúként az...

Serpent kérdése:

Szerintetek gáz fiúként az egyik barátomat megkérni, hogy szállásoljon el egy éjszakára?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy lessz egy rock koncert. A koncert este 7:00-11:00-ig lessz. Az utolsó buszom ami hazavinne 10:44-kor indul a városomba, de ki akarom élvezni egy koncert minden percét. Gondoltam arra is, hogy azt az éjszakát végigbulizom, de éjszakázni sincs kedvem, ezért fordulnék a barátomhoz.

2020. aug. 12. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha barát, akkor szerintem életszerű egy ilyen kérés. Mért lenne gáz?
2020. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nem szexet akarsz, hanem szállást egy éjszakára.

Ha tényleg jóbarát és részéröl megoldható, akkor mi a gond?

Ha csak ismerös, haver, akkor nem biztos, hogy belemegy, de akkor sem kizárt.

2020. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, barátságépítő jellegű is lehet. Jó barát segít, ha tud szerintem.
2020. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyedul lakik, hanem lakotarssal, szulokkel vagy baratnokkel, akkor ertheto emiatt, hogy nem ajanlja fel. De ha tenyleg barat, es nem csak keresekkel talalod meg, akkor szinte magatolertetodo volna nekem. Egy ejszaka egyedul neked.
2020. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!