Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem irritál ez mostansá...

Csak engem irritál ez mostanság? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Valamiért divat lett a vékonyabb fiúkat, férfiakat gyalázni. Vannak ilyen ismerőseim, és egyre többet mondják hogy random emberektől is megkapják a buszon hogy "girhes" "csontos kis b*zi" "biztos nem kap enni"

Régen a kicsit súlyosabb embereket volt divat bántani (az se volt jobb) de ez most miért fordult meg? Vagy csak felénk divat ez? Egyszerűen nem értem hogy egy kicsit vékonyabb férfi vagy fiú miért kapja meg azt egyből hogy "b*zi". Miért, férfi csak 100 kiló felett van vagy mi? Ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 12. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Egy nagyon vékony férfiból nem árad a férfiasság, sem az “erő”.

Inkább azt sugallja, hogy gyenge, beteges.


Az, hogy miért kapják a b*zi kifejezést, azt inkább az öltözék miatt tudom elképzelni.

Főleg az idősebbek szájából, mert az utóbbi időben a férfiak szinte olyan nőiesen tudnak öltözni...

Lásd: feszülő nadrágok, ami boka felett végződik, rózsaszín ing, póló és társai

2020. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én vékony vagyok, mindig is az voltam, de egyedül akkor bziztak le mások, amikor festett emós hajam volt. :D Nem is hallottam még ilyet, hogy emiatt bántottak volna valakit.
2020. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

A c.ganyoknal divat,h 100 kg alatt nem ferfi a ferfi. A nem c.ganyok meg szeretnek egeszsegesen elni es sportolni.


En a vekony fiukra bukok.

2020. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindig is bántották az átlagostól eltérő embereket, tökmindegy, miben más.... akar egy nagyobb fül, görbe orr miatt is kepesek vkit szetszívatni, nemhogy a testsúly miatt.


Van erre egy ősrégi modszer: nem kell vele foglalkozni

2020. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Mert gáz ha az én combom vádlim izmosabb az övénél.

Üeg ne legyen már akkora karja mint nekem

Pls 159 cm vagyok 50 kg

És a nálam 10 kilóval több fiúk nem férfiasak ha csak dimán nem csináltak semmit tesiórán soha cssk ültek és lustálkodtak otthon.

Gyenge izomzat gyenge vázizomzat gyakorlatilag ezek összeesett pudingok csak vékonyan puhák

2020. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Mindig van miért bántani az embert, csak az indok változik, pl.:

- Verjük meg a nyuszikát holnap.

- Jó, de miért verjük meg?

- Hát, ahogy bemegyünk, kérünk tőle cigit. Ha azt mondja csak füst szűrős van, akkor azért, ha nem füst szűrős, akkor azért.

- Oké!

*másnap*

- Te nyuszika, cigi kellene!

- Füst szűrős vagy nem füst szűrős?

*róka meg a farkas összenéznek*

- Nézd már az anyja szentsígit! Hát már megint nincs rajta sapka!


Nem pontosan így szól, és hosszabb a vicc, de a lényeg benne van.

2020. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

én csak elhízottaktól hallottam ezt 100 kilós szöveget. vagy az ő nőktől.


ne parázz ez szerintem a részükről valami önkép bizonytalanság. eleve az is az, hogy azzal vannak elfoglalva, hogy mások hogy néznek ki.

2020. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokaknak pont a vékony fiúk tetszenek. Nem a betegesen soványak, de a normálisan vékonyak.
2020. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Valóban kellemesebb látvány egy izmosabb, átlagos testalkatú férfi, mint egy vékony srác. Egyrészt a felsorolt indokok: férfiasabbnak tűnik, erőt sugároz, stb. Emellett egy vékony fiú számomra olyan érzést kelt, hogy hiú. Ráadásul nekem van egy olyan aranyszabályom, hogy a srác combja legyen vastagabb, mint az enyém. És még mielőtt elérne a biztos kövér vagy, ezért mondod ezt kategória, elmondanám, hogy teljesen átlagos az alakom. A b.zizást ehhez az öltözet, a járás, a viselkedés és a beszédstílus adja hozzá. A ruhák terén én a túl csajos szetteket - a minden passzoljon mindennel színben, anyagában típusokat- és a rózsaszínt tudnám ide sorolni.
2020. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is tapasztalok hasonlót: csürhe csapat ül a mikrobuszban, aztán kikiabál valami ordenárét egy vékony valakinek... Holott igazán elgondolkodtató, hogy a csürhe csapat egy ház vakolás közben miről is szokott beszélni egymással, mivel szokták egymást húzni...
2020. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!