Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan töltitek mostanság...

Ti hogyan töltitek mostanság a napjaitokat? MI a napirendetek?

Figyelt kérdés

Várom azok válaszát, akik dolgoznak és munka után vannak, de azokét is, akik otthon vannak egész nap.


Hogy töltitek a napot?


Miket csináltok? Mivel foglaljátok el magartokat? Ha esetleg kijárási tilalom lesz, akkor mit fogtok nap, mint nap csinálni?



2020. márc. 18. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Itthonról dolgozom reggel 9 és délután 5 között, jó időben a teraszunkról, ezt már a múlt héten bevezették nálunk. Én erősen veszélyeztetett kategóriában vagyok, szóval már kijárási tilalom alá helyeztem magam és egy hete nem hagytam el a lakást, a férjem is otthon dolgozik, ő is csak boltba megy le.

Néha tornázok egyet az udvaron, a lakás ragyog, rengeteget olvasok, annyit pihenek, mint még eddig soha, filmeket és sorozatokat nézünk, minden este főzök, amit alapból nem szoktam, receptekkel kísérletezgetek, kertészkedek, Xboxozok. Hétvégén a barátaimmal karanténbulit fogunk tartani Skypeon keresztül, ha már nem tudunk találkozni. Alapból mászkálós fajta vagyok, de egy darabig bírni fogom szerintem, gyárilag képtelen vagyok unatkozni.

2020. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Mostmár nyitásra megyek a boltba különben esélytelen hogy bármi jusson !!!

Utána főzök és tanulunk megoldjuk az online kapott dolgokat

Játék iylesmi

Mozgás hiany azért bejatszuk nem mehetünk ki nagyon

Az én munkam nem megoldható home Office Ban így itthon vagyok velE


Nem vagyoo egy sztahanovista de hiányzik a munkám már néha.

2020. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
filmezek, pihenek ki se teszem a lábam csak heti 1x, akkor is csak a legközelebbi boltig. Nekem maga a mennyország.
2020. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Otthon vagyok, várom az esetleges behívást, de lényegében nem érzem jól magam, hogy megváltozott az életem nekem is.
2020. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Az ágyon hemperegve netezek, miközben megy egy focimeccs a tv-n - a háttérben. (A Dortmund játszik éppen a Köln ellen - a "szpojleron"...) Ide írogatok, elolvasom mások álláspontjait. Időközönként játszom valami stratégiai játékkal - még akkor is, ha számtalanszor kikapok a gépi ellenféltől. Excelt is piszkálom mostanában, - képletekkel ökörködöm, kísérletezem. Aztán amikor eljön az én időm, elmegyek dolgozni.
2020. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

7:50 körül felkelek, 8-ra bekapcsolom a gépem és bejelentkezek mindenhova ami kell a munkához. 16:00-ig dolgozok, bár most ez lazább mint alapból. :)

Délelőtt ha van időm, gyorsan össze tudok ütni valami ebédet, aztán együtt ebédelünk a párommal (ő dolgozik, de haza tud jönni enni), délután belefér elindítani egy mosást, vagy gyorsan felporszívózni, bár a délután zsúfoltabb, akkor vannak megbeszélések.

Délután 4 után meg ugyanúgy zajlik az élet mint eddig, megcsináljuk a maradék házimunkát vagy kimegyünk a kertbe, társasozunk, videojátékozunk, sorozatot nézünk, olvasunk, kreatívkodunk. Hétvégén ugyanez, vagy elmegyünk túrázni.

Igazából nekem annyiban változtak a mindennapjaim, hogy nem kell utaznom munkába, a heti bevásárlás pedig idegesítőbb, de ennyi, én más különbséget nem tapasztalok a napjaimban.

2020. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 October15 ***** válasza:
15%

Akadjatok már le a kijárási tilalomról pls.

Nem nézegetem 0/24 a koronavírusos hülyeségeket mert qrvára nem azon múlik, hogy mosok-e kezet, nyalogatom-e a korlátokat, pénzt, buszt, belemászok-e mások arcába és letüdőzöm azt amit ők kiadnak magukból. Az meg aztán pláne nem ezen múlik, hogy elkapom-e.


De mondjuk azt, hogy van olyan EU tagállam ahol adott körzetben kijárási tilalmat rendeltek el [erősen kétlem]. Ebben az esetben nagyon gyorsan szögezzük le: Az adott országnak 100%, hogy valamilyen formában van állami kézen élelmiszer tartaléka. Ez Magyarország esetében 2015 óta nincs -> ki és hogyan látná el a lakosságot élelemmel egy kijárási tilalom esetén?

Vagy netán olyan jól áll a magyar lakosság, hogy ha szól V. Iktor, hogy gyerekek menjetek el bevásárolni mert 2 nap múlva kijárási tilalom akkor ezt meg is tudják tenni? :D De még ha ki is hirdetik van annyi rendőr, hogy ezt ellenőrízni is tudják?


Ne fárasszuk már egymást ezzel a hülyeséggel pls...


Mivel foglalom el magam: Beadandót írok, szakirodalmat olvasok ahogy azt alapból is tenném és igyekszek még véletlenül sem felvásárolni 30 kiló lisztet arra az esetre ha véletlenül fél évig kenyéren akarnék élni. :D

2020. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

#7

Kijárási tilalom jelen helyzetben úgy működik a többi országban, hogy élelemért például elmehetsz.

2020. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

7 körül szól az ébresztő, netezek kicsit, próbálok magamhoz térni, kicsit rendbe hozom magam, reggelit készítek.

8 - 8:30 között kezdek dolgozni, de félórányi ebédszünetet ledolgozok. Így is sokat lazsálok, pl most is.

Ebédelni az erkélyen ettem, de a laptopot nem feltétlen vinném ki, mert túl sok a fény.

A többiekkel írásban tartjuk a kapcsolatot és van, akivel Teamsen híváson, képernyőmegosztáson keresztül is.


Kb 17-ig dolgozom, utána élvezem, hogy nincs suli (bár jövő héttől távoktatás...) és utazni se kell.


Fél óra torna vagy egyelőre futás (NEM zsúfolt helyen és NEM tömegközlekedem), főzés, olvasás, írás, netezés, színezőzés.


10 körül fekvés.


Magamat ismerve 1 év múlva se unatkoznék, persze addigra hiányozna a kimozdulás. De nem lenne az, hogy nincs mit csinálnom.



27N

2020. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 October15 ***** válasza:
13%
8.: Hát azért ez messze nem kijárási tilalom. :D Ilyen "kijárási tilalom kivéve ha: és itt felsorolnak 234235235 esetet" meg aztán pláne fölösleges kihirdetni.
2020. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!