Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább rémálmotok?

Mi volt a legdurvább rémálmotok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 04:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyamatosan visszatérő álmom volt, hogy sétálok, és egyszer csak a lábaim nagyon nehezek lesznek, egyre nehezebben emelem őket, végül pedig nem mozognak, mintha kőből lennének. Ilyenkor mindig felriadtam, de nem voltam elzsibbadva vagy ilyesmi, tehát nem azért álmodtam, mert elfeküdtem. Szerencsére már évek óta nem álmodom ilyesmit.
2020. aug. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Kimentem a ház elé nagymamámhoz és az ölébe ültem. Ekkor láttam meg, hogy egy csontváz.


Ijedten berohantam szüleim hálószobájába és melléjük feküdtem, de ők is csontvázak voltak.

2020. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy pince labirintusban rohantam, mert olyan valaki-valami üldözött, akiről tudtam, hogy meg akart ölni, és elértem egy fémajtót, amin ha túl megyek rajta, biztonságot adhatott volna, de valaki épp előttem becsapta az ajtót.

Ezután felriadtam, de szörnyű érzés volt.

2020. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb koromban volt egy folyamatosan visszatérő álmom. Mire felkeltem semmire nem emlékeztem, de kisebb rohamokat okozott. Anyám mondta, hogy nyitva volt a szemem, de még nem voltam magamnál. Nem közönséges rémálom volt, semmihez sem tudom hasonlítani azt az érzést.
2020. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

A legdurvább rémálmom az volt, hogy a kapitalista burzsoázia megdöntötte a munkásosztály hatalmát.

Ez a rémálom még mindig tart.

Remélem, hamarosan felébredek.

2020. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Mindig visszatér, hogy üldöznek, de nem tudok elfutni... Mielőtt elkapnának, felébredek, de utána már nem tudok visszaaludni.

Tudom, leírva annyira nem rossz, de átélni nagyon rossz.

2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz hasonló érzés nekem is többször volt és más emberektől is hallottam, most úgy gondolom, azért lehet, mert az agy leblokkolja a mozgást alvás közben (hogy ne játsszuk el az álmainkat, az alvajáróknál pl. ez nem működik tökéletesen) és ezt érzékeljük kicsit

Engem egyébként általában bölények üldöztek és egy domboldalon futottam felfele, amikor nagyon nehéz lett mozgatni a lábaimat

2020. aug. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem eddig az hogy zuhantam a szakadékba egy BMW-be és mikor lezuhantam a BMW-vel felébrettem.
2020. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs egy kiemelkedő, sok rémálmom van sajnos.


A legutóbbi az volt, hogy kiderült, hogy a vőlegényem évekig bent lakásos drog és alkohol elvonó központban élt és olyan erős a függősége, hogy bármikor visszaeshet.

2020. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hogy elkezdődött a suli...
2020. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!