Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit valaha az interneten láttatok?

Figyelt kérdés

Pl. valamilyen gore videó, 2girls1cup-hoz hasonló csodák, stb.

Mielőtt valaki beszólna, a kérdés célja NEM az, hogy ezeken "éljem ki magam", szimplán kíváncsi vagyok tapasztalatokra, mert bevallom, sok mindenre nem merek rákeresni, és biztonságosabbnak érzem az olvasást. :D


2020. jún. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy Oroszországban történt baleset, de úgy telibe. A négy utas négyfelé repült ki a kocsiból, leszakadt kezek, lábak, egy fej gurult a felezővonalon.

A megkínzott állatok képein is ki szoktam borulni. Olyankor ölni van kedvem. Embereket.

Pár film jelenet. De nem a belezős horror, hanem inkább ami a lélekre, agyra hat.

És ami a szélsőségeket mutatja, pl egyik képen éhen halt kisgyerekek, mellette az olajsejk aranyból készült autója.

valószínűleg nem ilyesmire gondoltál, de számomra ezek durvábbak, mint a kitalált horror szereplők pl.

2020. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Élve megnyúzott mosómedve vagy kutya - már nem tudom.
2020. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyesmire is gondoltam, igazából bármi jöhet, ami lesokkolt, (és valójában megtörtént, nem kitalált creepypasta, azok számomra sem durvák.) Az állatkínzások láttán lassú és fájdalmas halált kívánok annak, aki képes ilyen mocsokságokra, és élvezi egy védtelen állat szenvedését.
2020. jún. 21. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefejezéses videók (van köztük láncfűrészes is), vasúti felsővezeték okozta áramütés (szénnéégés) balesetek utáni rendőrségi fotók szétszakadt testekről, szétfolyt agyvelőről, stb. Volt korábban több ilyen oldal is (azt hiszem, Rettegj.hu, és Wattafakk volt a nevük), de ma már azt hiszem megszűntek. (Jobb is...)
2020. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tartár Mátyás válasza:
100%
Bár a számomra durva eltörpül az eddig leirtakhoz képest - főleg, hogy nem valóságos -, de nekem brutális volt, amit Samara Morgan művelt az áldozatai arcával A Kör c. filmben. Viszont ugyanebben a filmben egy reálisabb, brutális dolog volt az, hogy a megvadult ló leugrott a hajó elején, majd a jármű alatt átúszott a hajfarához, majd ott a propeller (hajtómű) élve bedarálta. Ez utóbbitól a mai napig kiráz a hideg.
2020. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mikor egy ló..meg egy férfi...khm..és a férfi belehalt
2020. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Megérdemelte.
2020. aug. 19. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy boncolás sem mindennapi.
2020. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!