Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felvennéd a Weisz vezetéknevet?

Felvennéd a Weisz vezetéknevet?

Figyelt kérdés
Vezetéknevet szeretnék változtatni, igazából 2 név van még versenyben, egyik a Weisz. Hangzásra is tetszik, dallamosan cseng és alliterál a keresztnevemmel, Rachel Weisz miatt is tetszik. Azt tudom, hogy német eredetű név, fehéret jelent és főként zsidók kapták ezt a nevet, de ez engem nem zavar. Az már annál inkább hogy csúfolható (rejsz)... Te fel mernéd venni ezt a nevet ha nagyon tetszene? Esetleg Weisz vezetéknevű ismerőseiteket szokták csúfolni?

2020. aug. 14. 20:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
kérdező, itt cssk segíteni akarnak neked, az hogy valaki épp mond neked plusz doglokat nem kell kiosztani. és ha csufolnak akkor mi van? én végig szenvedtem a z életem és itt vagyok 20on évesen élek virulok..aki csufol és felnott is az már primitiv ahogy irjak, nem kell figyelembe venni, őt fogja minősiteni a csufolkodása..
2020. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
és felnőtt létedre ne félj már a csúfolástól. Ez már ovoda.felnott korombansenki nem csufollt szerencsére max iskolai korban.
2020. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdésre válaszolsz az offolás. Plusz ne kelljen már magyarázni hogy nem ma találtam ki hogy nevet váltok és rögtön szaladtam a gyakorira, hanem 1 éve tervezem, mindent tudok ami ezzel kapcsolatos, amit nem tudtam annak hiteles forroásokból, jogszabályokból jártam utána, nem a gyakorin kérek gyorstalpalót. Ez az oldal hasznos, de csak vélemények szintjén, hivatalos ügyek fórumára nem igazán alkalmas. Amit meg már tudok azt minek leírni mégegyszer?
2020. aug. 14. 22:09
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
bocsi én kérek elnézést akkor..akkor minek kérdezel ha döntöttél? tied lesz a név,nem a mienk nem tudunk helyetted dönteni, vagy tetszik vagy nem nekunk, de ha valakik nem venék fel akkor ennyi?
2020. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem, és a kérdés arról szól, hogy mások felvennék-e annak tudatában hogy a rejszolással csúfolható, esetleg a Weisz nevű ismerőseikkel mi a helyzet. Vagyis vélemények,benyomások,tapasztalatok érdekelnek a névről. Ezt meg hadd kérdezzem már meg a Gyakori kérdések nevű oldalon, engedd már meg légyszi. És ne kelljen már 20-szor elmagyarázni hogy mi a kérdés,ott van le van írva,el kell olvasni, ha nincs véleményed a névről és a csúfolásáról, akkor meg lapozz tovább,ne offold szét a kérdést. És amit 1 valaki leírt azt míért kell még 30-szor megismételni? Oké,akik csúfolódnak azok peimitívek. Akkor képzeld el,hogy primitív emberek a munkatársaid vagy primitívekkel laksz egy környéken vagy van pár primitív haragosod és írd le hogy így mit gondolsz a névről.
2020. aug. 14. 22:32
 26/39 anonim ***** válasza:
72%
bocsi eddig irtam és a krédsére is válaszoltam, ne oktass ki kérlek, mert válaszoltam neked ige a kérdésedre..az elsők között voltam. bocsi hogy válaszoltam és kérdezősködtem. remélem örökre csúfolnak majd a weisz neveddel...te weisz reisz...
2020. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Hol kérdeztél te értelmeset? Az nem értelmes, hogy elmondod milyen nevet lehet felvenni mert egy egy 5 perces google keresés is kidobja a jogszabályt. Az se értelmes,hogy minek kérdezek ha döntöttem, mert még nem döntöttem és kíváncai vagyok véleményekre és ez egy kérdezős oldal. Az meg végleg nem értelmes hogy meg kellett ismételnem neked azt amit az előbb írtam.


Apropó, ha a csúfolódók primitívek, akkor ezek szerint te is primitív vagy?

2020. aug. 14. 22:42
 28/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a Weiszet nem veheted fel, mivel nem magyar név, és tudtommal csak magyar vezetéknevet lehet választani!
2020. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szerintem okés név.
2020. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Újabb nagy okos. Magyarországon használatos és meghonosodott név. Olyan külföldit nem vehetsz mint pl.Houston, Johnson. Úgy látszik itt önmagamat kell ismételni, nem egy kérdés-feleletes párbeszéd jött létre a sok primitív emberrel.
2020. aug. 15. 09:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!