Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a korona elején töménytel...

Akik a korona elején töménytelen mennyiségű konzervet/húst/tartós élelmiszert vásároltak, meséljetek már, mi lett a több raklapnyi étellel? Azóta se léptetek ki otthonról?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Naggggyon humoros.
2020. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Engem is érdekel!

Minket ez teljesen hidegen hagyott. Nem vásároltunk be előre, semmi ilyesmi nem történt nálunk. Ugyanúgy lementünk vásárolni mint eddig. :D

2020. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Te mindig félre beszélsz? Mert az egész korona vírus alatt, ha 5 db konzervet szerváltunk be, akkor sokat mondok:D

Nem szeretjük a konzerveket, tudod?:D

2020. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Azert kiléptunk otthonrol, epp most jottunk haza kulfoldi nyaralasbol.

A konzerv, fagyasztott hus,stb elonye hogy sokaig eláll, ergo azota siman csak nem vettunk ezekbol tobbet. Veszteni valo nem volt, nyerni valo pedig a bizonytalanság érzés csokkentese.

2020. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk lerabolták a polcokat, egy májkrémet sem tudtam venni, amikor újra volt, vettem kétszer annyit, mint amúgy szoktam, mert a kutyámnak csak azzal tudom beadni a nemszeretem tablettákat, és tartottam tőle, hogy megint nem lesz.
2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Te csak akkor eszel, ha nem mész el otthonról?
2020. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk baromi gyorsan minden elfogyott. Nehogy azt hidd, hogy hónapokog ki lehet bírni az általad említett "rajlapnyi kajákkal". Nincs különbség aközött, hogy egyszerre veszel meg 3 heti élelmiszert vagy folyamatosan mondjuk heti kétszer mész boltba.
2020. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk vírus előtt is vol tartalékunk. Virus idején is megnöveltük kicsit

Én pl több liter mososzerrkkel mosogatoszerekkel láttam el magunkat és voilá elég 2hsvonta nagy boltolni

Nem csak a virus idején hasznos egy alap beraktározás sokat lehet spórplni ha nem mész nontop a bolltba és veszel mindent amit megkivánsz és a sok nasi ugy megtolja árban hogy ihaj

2020. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azokat kérdezem, akik ezt vagy azt vettek eggyel többet. Szerintem ez normális. De itt többen írták akkoriban, hogy több tíz kiló élelmiszert vettek pluszban, de mivel kicsi a lakás, kb kerülgetni kell, és ha mégsem lenne rá szükség, akkor majd hónapokig csak azt eszik.
2020. aug. 15. 10:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is szoktam nagybevásárolni, nem járok naponta boltba, de eközött és a "vettem 150 konzervet, mert állítólag nem lesz mit enni" között van különbség.
2020. aug. 15. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!