Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti bespájzoltok a korona...

Ti bespájzoltok a korona vírus miatt? Ha igen, mikből?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem szeretnék vitát kirobbantani. Olvastam eleget facebookon.

Szimplán kíváncsi vagyok, ki hogyan gondolja.


Én immungyengítőket szedek más betegség miatt, így bennem van az aggodalom, de nem őrülök meg, ugyanúgy élem az életem, csak jobban odafigyelek a higiéniára. :)



2020. febr. 27. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Immungyengítőket? :D
2020. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen, immunszupresszív gyógyszerek, autoimmunbetegségre.
2020. febr. 27. 14:41
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ugyanúgy vásárolunk, mint bármikor máskor. Biztos mi vagyunk túl lazák, de mi nem parázunk emiatt.
2020. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én egyedül fertőtlenítő és tisztító szerekbol vettem többet mint szoktam, gyakrabban takarítok, de az alap influenza járvány miatt amúgy is vettem volna.
2020. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem, a kenyéren és a tejen kívül, általában is van

kb.2 hónapra elegendő tartalék készlet itthon, ezért most úgy döntöttem, hogy ezt

5 kg liszttel, és pár csomag tejporral kiegészítem, valamint szárított élesztőt,és sütőport is tartalékolok.

Nem vagyok pánikolós, ezért nem kezdek el észnélkül vásárolni.

2020. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Túl nagyon nem érdemes, de valamennyit igen. Épppen azért, mert sokan felvásárolnak fél évre való kaját/egyebet, a boltokban emiatt lehet hiány, és hülye dolog, ha aztán neked nincs az, ami kellene.

Száraz élelmiszereket (liszt, cukor, tészta, rizs, hüvelyesek,) tartós tej, esetleg zöldségkonzervek vagy fagyasztott zöldségek azok, amiböl érdemes kb egy hétre valót tartani otthon, viszont ezt nem csak most szoktam így.


A koronavírus meg ugyan elég gyorsan terjed, de a legtöbb emberre nézve nem veszélyes.


Neked azt javasolnám, hogy beszélj az orvosoddal, hogy kell-e vagy érdemes-e változtatni a gyógyszereid adagolásán.

2020. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Minket nem érdekel! Fatalisták vagyunk.
2020. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

A koronavírus miatt biztos, hogy nem.

Viszont lehet, hogy betárazok ezt-azt, a víruspánikos birkák miatt ki tudja, mi lesz elérhetetlen a közeljövőben.

2020. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem vasaroltam be, elfoglaltam magamnak az egesz üzletet.
2020. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Felesleges. Ha karantén lenne, akkor pár nap után már megkezdődnének a fosztogatások és úgyis ellopnának mindent.
2020. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!