Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki nem raktároz...

Van itt olyan aki nem raktározott be élelmiszerrel a korona miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de már bánom, lassan semmi nem lesz az üzletekben a sok idióta miatt.
2020. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én sem raktároztam be, ma voltam bevásárolni és szinte semmi nem volt
2020. márc. 17. 18:21
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Jelen! Én nem félek az éhhaláltól, nincs gyerek, élettárs van, viszont mindketten elvagyunk lekváros kenyéren, esetleg rántottán, melegszenyón, salátán, vagy éppen ami akad. Nincsenek nagy igényeink, azt esszük, ami van/jut. Annyira fölöslegesnek éreztem nagy bevásárolni, hisz hetente pl tej miatt úgyis el kell mennem boltba.
2020. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Én későn léptem. Már más is írta és én is speciális tisztítószereket meg más dolgokat használok a bőrallergiám miatt. Azt hittem azt nem fogják lerabolni :( sajnos de.

Kaját azt mindig nagyobb tételben veszünk. De nem akkorában mint amiket láttam a kosarakban.

2020. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nem raktároztam be aki tudja mekkora egy panel konyha ..a pici fajta

Egyszerűen nem tudnám hova tenni.

De most igen egy sima pörkölt és nokedli készítéséhez Nemtudok bevásárolni mert mindent megvettek !!

2020. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Én a vírus előtt is havonta 1x tartottam nagybevásárlást, utána csak kenyeret vettem meg hasonlókat, amik frissen jók. Nem raktározás volt a lényeg, hanem hogy ne kelljen mindig mindenért boltba ugrálni. Most hogy mindenki meg van őrülve, én nem változtattam semmit a szokásaimon, amúgy is van itthon összesen több mint 1 tonna eladásra váró füstölt áru, mivel hentes vagyok és tojótyúkok és 200 húscsirke meg 35 disznó. Falu rulez :D
2020. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem vásároltam különösebben többet, mint máskor. Tartalék amúgy is bőven van itthon a járványtól függetlenül. Eztán sem fogok többet vásárolni, éhen nem maradunk az biztos.

Mondjuk inkább aggódom azon családok,főleg gyerekek miatt, akiknek eddig sem volt sok pénze ételt vásárolni. Csak remélem, hogy hamar lecseng ez az időszak.

2020. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Engem az bosszant baromira, hogy én elrve vettem minden hónapban tisztítószereket és fertőtlenítőket. Tizenéve hordom magammal a táskámban a kézfertőtlenítőt is. Most kezdek kifogyni és sehol nem kapok (azt sem), mert a sok barom felvásárolja.

Tényleg az a 20 flakon Domestos fogja megmenteni az életüket? Eddig nem fertőtlenítettek az emberek vagy mi a franc van?!


Egyébként most fogok betankolni, mert tényleg nem lehet sehol kapni semmit. Ha találok egy boltot, szépen felvásárolok én is mindent, hogy ne én szívjak. Normálisan nem lehet, akkor muszáj lesz így.

2020. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

"Igen, de már bánom, lassan semmi nem lesz az üzletekben a sok idióta miatt."


Nekik van mert időben léptek.

Neked nincs, mert most is csak pampogsz.

Akkor ki is az idióta??!

2020. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem, bár nálam egy átlagos bevásárlás egymagamra minimum 1 hétre elég, vagy a Tesco online bevásárlás 1 hónapra. Hihetetlenül utálok boltba járni.

De most nem vásároltam be, ma brokkolikrémleves volt az ebédem. 😁

2020. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!